60x160 çalışma masası nasıldır?

Arkadaşlar bu masayı kullanan var mı? Aranızda, ben sipariş ettim beyaz olanı indirimlerle 500 TL'ye almış oldum. Nasıl sizce?

Bence bu masa sağa sola beşik gibi sallanır. Bakmadım ama sen bir ürün yorumlarını incele. Böyle bir şikayet varsa 2 ayağı birbirine sabitlemen gerekebilir. Bu modelden çok fazla piyasada var şekil olarak aynı ama malzeme olarak çok farklı çeşitleri var. Eğer ayakları ve bağlantı noktaları düşük kalite ise sallanma konusunda illaki problem yaşatacaktır.

Video çekemem de fotoğraf atayım. Büyük kasa ve 27" monitör.

Eki Görüntüle 1365307 Eki Görüntüle 1365308

Teşekkür ederim. Sendeki 140 cm olabilir mi?
Bence bu masa sağa sola beşik gibi sallanır. Bakmadım ama sen bir ürün yorumlarını incele. Böyle bir şikayet varsa 2 ayağı birbirine sabitlemen gerekebilir. Bu modelden çok fazla piyasada var şekil olarak aynı ama malzeme olarak çok farklı çeşitleri var. Eğer ayakları ve bağlantı noktaları düşük kalite ise sallanma konusunda illaki problem yaşatacaktır.

Sallanmayla ilgili fazla şikayet görmedim yorumlarda birkaç kişi yazmış sadece.

160x60x73 linkini attığın modelin aynısı ama rengi farklı. Satıcı da aynı.
Evet sallanıyor ama o kadar aşırı değil.

Dostum sendeki gözüme küçük geldi be biraz 140cm gibi duruyor buna çift monitör kasa sığmaz gibi duruyor sendekin de ama linkteki yorumlarda daha geniş duruyor masa.

Geri
Yukarı