Çalışmak için hangi firma daha mantıklı?

msport

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Üniversite öğrencisiyim ve bu yaz çalışacağım. Aklımda ilk olarak A101-BİM vardı sonra LC Waikiki filan da düşündüm sonra biraz araştırınca çoğu kişinin A101'den ve bazı zincir mağazadan çok şikayetçi olduğunu gördüm ve eğer deneyimleyen olduysa bir sorayım dedim. Süpermarket'ler arasında yahut giyim vs. gibi AVM'deki mağazalardan hangisi çalışma koşulları ve maaş olarak daha mantıklıdır? Ayrıca bahsettiğim firmalarda çalışan ya da tanıdığı çalışan varsa ortalama maaş ne kadar bilgisi olan paylaşırsa çok mutlu olurum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Süpermarketler ve fabrika olarak tekstil sektörü emeğin aşırı sömürüldüğü yerler. LC daha iyi bir tercih olabilir. Maaşa ek olarak performans ücreti de alabilirsiniz.

Süpermarketler ve fabrika olarak tekstil sektörü emeğin aşırı sömürüldüğü yerler. LC daha iyi bir tercih olabilir. Maaşa ek olarak performans ücreti de alabilirsiniz.

Maaş ve çalışma saatleri hakkında bir bilginiz var mı hocam? Ayrıca dönemlik olarak alıyorlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı