Yazın çalışmak mantıklı mı?

Yusuf7456

Zeptopat
Daha fazla  
İyi günler, liseye bu yıl geçtim yazın, para kaygısı gütmeden, bir işte çalışmak istiyorum ama öyle pidecide, sanayide falan çalışmayı istemiyorum. Böyle daha aksiyonlu işler gemide falan çalışmak gibi ama onun içinde şehir dışına gitmek gerek öyle yatılı bir iş bulamam zannediyorum. Ya da böyle haber kanallarında muhabirlerin yardımcısı gibi veya derneklerde vb. yardımcı işlerde de olabilir. Bu saydıklarımdan çok yüksek ihtimal bulamam da en azından çalışmak istediğim alanları anladınız varsayıyorum. En azından ucundan kıyısından böyle işler önerebilir misiniz?

Geçen sene ben 9. sınıftım, yaz tatilinde fonksiyona girdim tektsil işi bilirsin. Yorucu, tekstili tercih etmeyebilirsin.

(150 top pastal taşıtırlar belki)

bilmiyorum istermisiniz ama mesela büyük zincir marketlerde hani bedava ikramlar veriyorlar ya oraya isminizi yazdırıyorsunuz adam lazım oldumu arıyolar günlük 500lira gibi birşey veriyolar

Her isin kendine gore aksiyonu var ama sanayiyi kucumseme bence her saniye ciraklarin surdugu dogan SLX tarafindan aci dolu anlar yasayabilirsin. 😁 😁

Buyur reis

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi günler, liseye bu yıl geçtim yazın, para kaygısı gütmeden, bir işte çalışmak istiyorum ama öyle pidecide, sanayide falan çalışmayı istemiyorum. Böyle daha aksiyonlu işler gemide falan çalışmak gibi ama onun içinde şehir dışına gitmek gerek öyle yatılı bir iş bulamam zannediyorum. Ya da böyle haber kanallarında muhabirlerin yardımcısı gibi veya derneklerde vb. yardımcı işlerde de olabilir. Bu saydıklarımdan çok yüksek ihtimal bulamam da en azından çalışmak istediğim alanları anladınız varsayıyorum. En azından ucundan kıyısından böyle işler önerebilir misiniz?
Tanıdık olmadığı sürece kurumsal yerlere ancak müşteri olarak girersiniz hocam. Yazın çalışmak güzel şey ancak parayı alınca, 1.5 ay tekstilde çalıştım kumaşlar artık şu etkiyi veriyor. Dediğim gibi parayı aldıktan sonra 3-4 ay ağa paşa oluyorsunuz. (tekstilden uzak durun, uzak tutun)
Dipnot: Eğer daha önce el becerinizi geliştirecek herhangi bir işte çalışmadıysanız yüksek ihtimalle tanıdık insanlar bile sizi alırken kemküm edecektir.

Geri
Yukarı