Çözüldü Çalıştırdan "%appdata%" kısmından Discord silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KorayTR

Hectopat
Arkadaşlar "%appdata" klasöründen Discord adlı klasörü silemiyorum. Üstüne gelip sağ tık ardından sil diyorum ancak hiçbir tepki olmuyor. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Yaptım ancak hala ''Installing Update 1 of 1'' diyor ve yükleme çubuğu dolup dolup duruyor, açılmıyor hala discord.
Dostum gece aklıma gelmemişti, Discord PTB diye bir uygulama vardı onu indirebilirsin.
Yaptım ancak hala ''Installing Update 1 of 1'' diyor ve yükleme çubuğu dolup dolup duruyor, açılmıyor hala discord.

Discord PTB

discordapp.com › download
Buyrun bu da linki. Normal sürümden farkı yok diye biliyorum, test sürümü olabilir.
Dostum gece aklıma gelmemişti, Discord PTB diye bir uygulama vardı onu indirebilirsin.

Discord PTB

discordapp.com › download
Buyrun bu da linki. Normal sürümden farkı yok diye biliyorum, test sürümü olabilir.

Çözüm
Bilgisayarı yeniden başlatıp denedim ve sildim. Ancak discordu yeniden yüklediğimde sürekli ''Installing Update 1 of 1'' yazısı gidip gidip geliyor ve discord açılmıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-26_021001.png
    resim_2021-01-26_021001.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 35

Geri
Yukarı