Calitte oyuncu koltuğu alınır mı?

Fileli bir koltuk tercih etmektense deri bir koltuk tercih ederdim. Veya bu butcede var mi bilmiyorum ama kumas olanlari var bu oyuncu koltuklarinin onlardan alirdim.
Kumaş için aslında şöyle bir koltuk var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kumaş için aslında şöyle bir koltuk var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu urunu forumdan bir arkadas incelemisti sanırım. Malzeme kalitesi de fena durmuyor tercih edilebilir bence.

Bu urunu forumdan bir arkadas incelemisti sanırım. Malzeme kalitesi de fena durmuyor tercih edilebilir bence.
Sadece oturulan yerin biraz ince olduğuna dair bir eleştiri okumuştum. Bir de sadece kendi sitelerinde satılıyor olması biraz endişe ettirmiyor değil. Yani N11, Hepsiburada vs da bu koltuğu görmedim. Yani muhtemelen bir şey olmaz ama oralarda da olsa iyi olurdu yorum vs. açısından.

Viper VPX serisinden kullanıyorum. Alalı 4-5 ay oldu, gayet rahat herhangi bir problemi yok. Kolçaklar ayarlanabiliyor, arkaya doğru bayağı bir yatırılabiliyor. Üstelik söylendiği gibi xDrive daha kaliteli değil. Aynı fiyat bandında bir sandalyesine bakmıştım bayisinde, sanırım 15'li ya da Sancak modeliydi. Viper'e göre kesinlikle rahat değillerdi. Bu serinin tek eksisi deri olması ve deri yaz aylarında insanı pişiriyor maalesef.

Viper VPX serisinden kullanıyorum. Alalı 4-5 ay oldu, gayet rahat herhangi bir problemi yok. Kolçaklar ayarlanabiliyor, arkaya doğru bayağı bir yatırılabiliyor. Üstelik söylendiği gibi xDrive daha kaliteli değil. Aynı fiyat bandında bir sandalyesine bakmıştım bayisinde, sanırım 15'li ya da Sancak modeliydi. Viper'e göre kesinlikle rahat değillerdi. Bu serinin tek eksisi deri olması ve deri yaz aylarında insanı pişiriyor maalesef.
Yanıtınız için teşekkür ederim. Hepsinin farklı eksikleri var anlaşılan. Çok daha kaliteli olanları 4 5 bini buluyordur muhtemelen.

Hocam 2015 senesinden beri fileli bir iş koltuğu kullanıyordum, daha iki gün önce xDrive Akdeniz modeline geçtim. Bel desteği olsun, süngerinin rahatlığı olsun oldukça iyi bir koltuk, kalitesine ve rahatlığına hayran kaldım ( arkadaşların linkini attıkları koltuklara benzer fileli koltuk da kullandım ama xDrive kesinlikle daha rahat). 15'li serisine bir bakmanızı öneririm cidden 1500 TL civarında bulabileceğiniz en kaliteli ve rahat koltuk olabilir, almak için xDrive şubesine gittiğim zaman o seriyi de denedim ve oldukça rahattı, yani alırsanız pişman olmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı