Çözüldü Call of Duty 1 hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Beyefendi_Haydo

Decapat
Daha fazla  
RAM
x2 4gb
Ekran kartı
GTX 1050 2GB OC
Anakart
asus h110m-c
İşlemci
i3 6100
Selam.
Kutulu Call of Duty 1 oyuna sahibim. Nostalji yaşamak için yükledim fakat oyunu açmaya çalıştığımda hiçbir hata vermeden kapanıyor. Görev Yöneticisi'nden kontrol ettiğim zaman ise açılıp kapanıyor hemen.
Dosyanın adını mohaa olarak değiştirdim ama gene aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyuna ait bir dosya eksik gibi:

C:\Program Files (x86)\Call of Duty\SD041F.dll

Bunun bir sistem dosyası olduğunu snamıyorum her ne kadar sistem klasörlerine baksa da oyun. Oyunun orijinal dosyalarından biri olduğunu da sanmıyorum zira Google aramalarında çıkmıyor.

Oyun korsan ise orijinal alıp öyle dene.

Rapor alınız:

Windows Özelliklerini aç veya kapat - Eski bileşenleri (alt klasörleri ile birlikte) yüklemeyi ve Net Framework 3.5 tikini tiklemeyi (sadece kendisini) deneyiniz.

Rapor alınız:

LogFile.
@Recep Baltaş
@asd674
Windows özelliklerini aç veya kapat - eski bileşenleri (alt klasörleri ile birlikte) yüklemeyi ve .NET Framework 3.5 tikini tiklemeyi (sadece kendisini) deneyiniz.

Denedim olmadı.

Son düzenleme:

Bunun bir sistem dosyası olduğunu snamıyorum her ne kadar sistem klasörlerine baksa da oyun. Oyunun orijinal dosyalarından biri olduğunu da sanmıyorum zira Google aramalarında çıkmıyor.

Oyun korsan ise orijinal alıp öyle dene.

Son düzenleme:
Çözüm

Bunun bir sistem dosyası olduğunu snamıyorum her ne kadar sistem klasörlerine baksa da oyun. Oyunun orijinal dosyalarından biri olduğunu da snamıyorum zira Google aramalarında çıkmıyor.

Oyun korsan iise orijinal alıp öyle dene.

Teşekkürler. Kutulu orijinal, bir de Steam'dan alıp deneyeceğim.

Geri
Yukarı