Call of Duty Black Ops 2 açılmıyor

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Oyunun orijinal sürümüne sahibim. Steam'den giriyorum ama hiçbir hata çıkmadan direkt açılmıyor.(Windows 10)

Görev yöneticisine tıklayın ve çalıştırın. Oyunu açtığınız zaman oyun arka planda çalışıyorsa uyumluluk ayarlarını değiştirin. Onun için de oyunun dosya konumundan oyuna sağ tık/özellikler/uyumluluk yerinden bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu tikini atın ve oradan Windows XP service pack 2'yi seçin.

Görev yöneticisine tıklayın ve çalıştırın. Oyunu açtığınız zaman oyun arka planda çalışıyorsa uyumluluk ayarlarını değiştirin. Onun için de oyunun dosya konumundan oyuna sağ tık/özellikler/uyumluluk yerinden bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu tikini atın ve oradan Windows XP service pack 2'yi seçin.
Hepsini tek tek denedim hiçbiri olmadı ama service pack 2'de t6sp.exe uygulama hatası verdi.

Hepsini tek tek denedim hiçbiri olmadı ama service pack 2'de t6sp.exe uygulama hatası verdi.

Rapor paylaşır mısınız?

Çözüm yolu önerilmedi, rapor paylaşmadı ve sistem özelliklerini söylemedi. Her zaman ilk yapılcak şey silip yüklemek değil.

Aslında benim bilgisayarda değil bilgisayardan pek anlamayan bir arkadaşın bilgisayarında bu olay oluyor Discord'da olduğu için söylemiyor sistem özelliklerini ben tek tek denedim yönetici olarak da çalıştırdım hiçbiri olmadı. Sınırda çalıştığı için interneti zayıf sil yükle yapamıyor o yüzden

Geri
Yukarı