Call of Duty Black Ops 2 Multiplayer #3

İyi seyirler. Arkadaşlar FPS'yi 90'a sabitlemiştim. Bir dahakine sabitlemeyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda haklısın işte, bende videoda konuşacak laf bulamıyorum. Bazıları bütün video boyunca tek nefeste konuşuyor hiç susmuyor. :)

Yetenek herhalde, kendini geliştirmek lazım. Mesela ben ilk defa videoda konuşacağım dediğim zaman 1 tane kelime bile söyleyemiyordum, ama artık biraz alıştım ilerde daha da alışırım diye düşünüyorum.

Bu konuda haklısın işte, bende videoda konuşacak laf bulamıyorum. Bazıları bütün video boyunca tek nefeste konuşuyor hiç susmuyor. :)

Yetenek herhalde, kendini geliştirmek lazım. Mesela ben ilk defa videoda konuşacağım dediğim zaman 1 tane kelime bile söyleyemiyordum, ama artık biraz alıştım ilerde daha da alışırım diye düşünüyorum.

Peki hangi program bu iş için uygundur? Fraps mı Action mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı