Call Of Duty Black Ops 3 Multiplayer Hala Oynanır mı?

osmaanatli

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, Black Ops 4'de oyuncu düşüklüğünden dolayı Black Ops 3'e geçmek istiyorum. Multiplayer için oynayan arkadaşlar varsa hala oynanır mı?
Ayrıca full sürüm mü tavsiye edersiniz, yoksa starter sürüm mü? Amacım sadece multiplayer oynamak olacak.
Starter: 35TL
Black ops 3 Zombies Chronicles: 105TL
Fikirlerinizi bekliyorum.
Daha önceden "WWII" ve "MW3" deneyimlerim oldu COD multiplayerlarında ama black ops 3'ün hızlı yapısı hoşuma gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben varım. Oynamak isterseniz steam hesabımı atabilirim birlikte oynayabiliriz.Onun dışında, ben Black Ops 3 multiplayer pek sevmedim adam zıplıyor falan filan,çok karmaşık.En iyi multiplayer bana göre Black Ops 2'dir.

Hocam başladığınızda saç baş yoldurur. Oynayan herkes çok iyi köklü oyuncuları kaldı oyunun. Başladığınızda sürekli ölmeye mahkum kalıyorsunuz. Ben önermiyoruk.

oyunu 2 gün önce aldım. oyun gayet güzel ancak 10 levele kadar çıldırmaktan bir şeylere zarar verebilirsiniz :D ayrıca karşı takıma 1000 levellik adamlarda geliyor. ben öneririm ama oyunu herkes biliyor ve adımınızda ölme ihtimaliniz var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı