Call of Duty Black Ops 3 ve Call of Duty WW2 alınır mı?

Hocam Black Ops 3 satın alma sayfasında üç seçenek mevcut hangi seçenekte hikaye moduna erişebiliyoruz acaba bir bilginiz var mı?
Teşekkür edrim.
Standart sürümde hikaye modu mevcut. Gerçi artık Standart Edition'a Zombies Chronicles dahil olduğu için Zombies Chronicles Edition olarak geçiyor.
Bende bu 2 oyun arasında kararsızım, hangisi alınmalı sizce? WW2'nin zombisi iyi midir? Hikayeyi az çok biliyorum fakat multiplayer kısmı hakkında fikrim yok.

BO3 ise galiba hikaye kısmı yok 68,97'ye bu 2 oyun alınır mı sizce, alınırsa hangisi?
BO3'de hikaye kısmı var ama ikisi de hikayesi için alınmaz zombie seviyorsanız BO3 daha iyidir ama DLC'lerle birlikte alınmalı özellikle Zombies Chronicles. Multiplayer bölümü zaten ölü. WW2'nin zombiesi kötü COD serisinde Treyarch firmasının yapmadığı bir oyunda zombies zaten zorlama oluyor.

BO3'de hikaye kısmı var ama ikisi de hikayesi için alınmaz zombie seviyorsanız BO3 daha iyidir ama DLC'lerle birlikte alınmalı özellikle Zombies Chronicles. Multiplayer bölümü zaten ölü. WW2'nin zombiesi kötü COD serisinde Treyarch firmasının yapmadığı bir oyunda zombies zaten zorlama oluyor.
WW2'nin zombisi görüntülerde baya iyi duruyordu. WW2 alınmaz mı dersiniz, 60 TL ye daha iyi bir şeyler alınabilir mi?

WW2'nin zombisi görüntülerde baya iyi duruyordu. WW2 alınmaz mı dersiniz, 60 TL ye daha iyi bir şeyler alınabilir mi?
WW2'nin zombisinin tek iyi durduğu şey grafik ve atmosfer zaten. Korku üzerine yapılmış bu mod WW2'de. Zombi modunu çok seviyorsanız bile 1-2 kereden sonra sıkılırsınız kanımca. Zaten oyunun zombi modunda 1 harita var DLC'siz. O da sizi haritanın ana görevini yapmaya itiyor dalga dalga zombiler gelsin kesiyim mantığı yok. Ana görev tamamlanıp boss fightı yaptığınızda (1.5 saat maksimum) bi daha oynamak için heves kalmıyor. Bence 60 TL'yi daha iyi değerlendirebilirsiniz.

WW2'nin zombisinin tek iyi durduğu şey grafik ve atmosfer zaten. Korku üzerine yapılmış bu mod WW2'de. Zombi modunu çok seviyorsanız bile 1-2 kereden sonra sıkılırsınız kanımca. Zaten oyunun zombi modunda 1 harita var DLC'siz. O da sizi haritanın ana görevini yapmaya itiyor dalga dalga zombiler gelsin kesiyim mantığı yok. Ana görev tamamlanıp boss fightı yaptığınızda (1.5 saat maksimum) bi daha oynamak için heves kalmıyor. Bence 60 TL'yi daha iyi değerlendirebilirsiniz.
Anladım hocam BO2 almayı düşünüyordum ama dedikleriniz "BO2 Digital Deluxe" içinde geçerli sanırım. Nedense cod oyunlarını alasım var.

Peki 60 TL'ye ne önerirsiniz acaba? Bioshock complete paketi ile Shadow of the Tomb Raider düşünmüştüm.

Anladım hocam BO2 almayı düşünüyordum ama dedikleriniz "BO2 Digital Deluxe" içinde geçerli sanırım. Nedense cod oyunlarını alasım var.

Peki 60 TL'ye ne önerirsiniz acaba? Bioshock complete paketi ile Shadow of the Tomb Raider düşünmüştüm.
Dediğim gibi bazı casual oyuncular gibi dalga dalga zombi kesmek için alacaksanız boşverin. Ama zombiesi cidden öğrenmek istiyorsanız BO2 Digital Deluxe Edition alabilirsiniz. Yardımcı da olurum isterseniz.

Onun dışında Bioshock Collection mantıklı dediğiniz gibi. Dishonored 1 ve 2'ye bakabilirsiniz. Önceki iki Tomb Raider oyunu oynamadıysanız onlara bakın derim. Metro Exodus,Batman Arkham Collection,Wolfenstein Alt History Collection olabilir.

Hikaye olarak oynadım oradan yorumlarsam Black Ops 3 çok saçma anca yan monitörde güzel dizi film açarsan keyif verir. WW2 hikaye olarak Vanguard gibi Battlefield savaş hikayeleri gibi tatlı kısa ama oynaması da çok keyifli bir oynanış ve hikayeye sahip.

Hocam Black Ops 3 satın alma sayfasında üç seçenek mevcut hangi seçenekte hikaye moduna erişebiliyoruz acaba bir bilginiz var mı?
Teşekkür edrim.

Resimde belirtiğim paketi almaniz gerekiyor 70TL olan paket içerisinde hikaye multiplayer ve zombi modları var.
COD.png

Yeni konular

Geri
Yukarı