Call of Duty: Black Ops 6 için olduğu iddia edilen birkaç tanıtım videosu yayınlandı

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Doğruluğu bilinmiyor fakat TV olması akla Black Ops serisini getiriyor.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Kanal değiştirilerek tanıtım videolarına bakabilirsiniz. İlk iki tanıtım yayınlandı.

Youtube üzerinden bakmak isteyenler için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

%99.9 Black Ops 6 çünkü 2. kanalda duvara astıkları posterdeki logo, Xbox'ın etkinlik duyurusundaki logo ile eşleşiyor.

Ekran görüntüsü 2024-05-22 211204.png

1716401439771.png

2. ise televizyonda toplam 6 tane kanal var, bu da yüksek ihtimalle Black Ops 6 olacağına işaret.

Treyarch zaten böyle tanıtımlar yapmayı sever. Tam onların yapacağı bir PR çalışması. :)

%99.9 Black Ops 6 çünkü 2. kanalda duvara astıkları posterdeki logo, Xbox'ın etkinlik duyurusundaki logo ile eşleşiyor.

Eki Görüntüle 2202097

2. ise. Televizyonda toplam 6 tane kanal var, bu da yüksek ihtimalle Black Ops 6 olacağına işaret.
Ben o detayı kaçırmışım. Baştan izleyince aynı olduğunu şimdi fark ettim. İlk önce turuncu renkten yola çıkarak Black Ops 6'ya bağlamıştım ben. 🤣

3. teaser yayınlanmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı