Call of Duty Black Ops Cold War kırıldı

Bu FitGirl'dan indirilmez. 10 saat sürer herhalde yüklenmesi. Aşırı yavaş oluyor onun sürümleri.

Aslında o kadar sürmüyor indirdiğin disk SSD ise ve sistemin ve internetin iyiyse 2 veya 3 saate iniyor.

Aslında o kadar sürmüyor indirdiğin disk SSD ise ve sistemin ve internetin iyiyse 2 veya 3 saate iniyor.

Ben geçen Battlefield 4 indirdim fitgril orijinal sitesinden 1 saate indi.

İnternet hızı ile kurulumun bir alakası yok, tamamen sistem parçalarına bağlı. İnternetsiz de kurulabiliyor zaten.

Ben sonu VIP olarak biten siteden buldum oyun tamamen kırılmış geçen baktığımda sadece multiplayer yazıyordu version 3 crack eklenmiş yani galiba bu son crack oluyor.

175 GB depolama alanı istiyor biraz fazlaymış.

Dün bir internet kafede yüklendiğini gördüm oyuna girdim gerçekten cracklemişler. Yalnız zombi modu çalışmıyordu. Not:Oyunun kendisine sahibim ve aşırı iyi olduğunu düşünmüyorum 2019 modern warfare daha iyi bundan, grafik olarak da silah çeşitliliği açısından da. Ama eğer hayatsızca zombi oynayacaksanız arkadaşınız da varsa rakipsiz

Sana neden inanalım?

Daha 2019 yılında çıkmış Call of Duty kırılmamış tamamen Online odaklı bir Call of Duty oyunu mu kırılacak, hem de hikayeli bir şekilde? Cidden azıcık kurgun olsun madem ortaya sahte bir şey atacaksın düzgün bilgi ver.

''the zortfwer''

Abi ilk defa korsan oynuyormuş, bu çok aykırı bir şeymiş gibi mesaj yazıyorsunuz hepiniz.

Doğru sitelerden indirdiğinizde adı çıkan çok site var mesela FitGirl en basit örneği bu tür sitelerde problem olmaz. Herkes aynı kaynakları kullanıyor çünkü yani garanti vermiyorum ama bir şey olmuyor biraz kafayı kullandıktan sonra.

Arkada Kaspersky yüklü dursun. Torrent için qBittorrent, RAR için 7ZIP gibi basit arayüzlü, kolay ve hızlı programları kullanın yeterli.

Bana göre her oyun korsan oynanır. Oyunda bir topluluk varsa ve Online oynamak istiyorsan satın alırsın. Left 4 Dead 2, BattleBit Remastered, Mortal Kombat X, 11 işte ne bileyim bu tarz oyunlara para verilir. Özellikle Türkiye'de yaşayıp Call of Duty oyunlarının herhangi birine 1.5k civarı para verilmez.

Abi ilk defa korsan oynuyormuş, bu çok aykırı bir şeymiş gibi mesaj yazıyorsunuz hepiniz.

Doğru sitelerden indirdiğinizde adı çıkan çok site var mesela FitGirl en basit örneği bu tür sitelerde problem olmaz. Herkes aynı kaynakları kullanıyor çünkü yani garanti vermiyorum ama bir şey olmuyor biraz kafayı kullandıktan sonra.

Arkada Kaspersky yüklü dursun. Torrent için qBittorrent, RAR için 7ZIP gibi basit arayüzlü, kolay ve hızlı programları kullanın yeterli.

Bana göre her oyun korsan oynanır. Oyunda bir topluluk varsa ve Online oynamak istiyorsan satın alırsın. Left 4 Dead 2, BattleBit Remastered, Mortal Kombat X, 11 işte ne bileyim bu tarz oyunlara para verilir. Özellikle Türkiye'de yaşayıp Call of Duty oyunlarının herhangi birine 1.5k civarı para verilmez.

Şu insanlara çok şey öğrettim de koskoca firmaları savunmamayı öğretemedim. Bırakın biraz da biz ekmeğini yiyelim. Sıfır hizmet, kalite yerlerde ona rağmen 70 dolardan 60 dolardan önümüze koyup geçiyorlar.

Geri
Yukarı