Call of Duty: Black Ops Cold War Kırıldı!

Ek olarak, MW 2019 ve MW2 2022 cracklenmiş mi? Dodi'de bulamadım, burada indiren varsa bir sorayım dedim.

Galiba MW 2019 sadece Online modu cracklemişler campaign modundan daha haber yok umarım çabucak kırılır.

Yeni kurallara göre, aslında konu açabilirsin.

Ek olarak, MW 2019 ve MW2 2022 cracklenmiş mi? Dodi'de bulamadım, burada indiren varsa bir sorayım dedim.

Hocam dodi veya FitGirl dışında indirmeyin bende baktım bulamadım biraz daha bekleyeceğiz gibi.

İşini bilip bilindik sitelerden indirirseniz hiçbir problem çıkmaz. Yıllardır Torrent kullanmaktayım bir sorun yaşamadım. Yani affedersiniz de örnek veriyorum adam video da paylaşıp sonra videoyu kırpıp oyundaymış gibi gösterirse ve talimatlar da disable Defender'ya da RAR sifresi 123 gibi bir şey varsa orada bir şeylik vardır. Bu arada ben bunu yazarken oyunun repack yüklemesi tamamlandı hadi iyi akşamlar.

Arkadaşlar oyunların neden kırıldığı belli oldu. Activision efendi oyunlardan zorunlu Online bağlantıyı kaldırmış. Campaign bile olsa oyunda internetiniz gittiği an masaüstüne atıyordu, artık uyarı verip oynatmaya devam ediyor...

Ekran Görüntüsü (7).png

Bu zorunluluk devam etseydi muhtemelen hala kırılmayacaktı oyunlar.

Arkadaşlar oyunların neden kırıldığı belli oldu. Activision efendi oyunlardan zorunlu Online bağlantıyı kaldırmış. Campaign bile olsa oyunda internetiniz gittiği an masaüstüne atıyordu, artık uyarı verip oynatmaya devam ediyor...

Eki Görüntüle 1995559

Sadece bunda mı kaldırmış diğerlerinde kaldırmış mı?

Eki Görüntüle 1995559

Tesadüf mü yav? Tam ihtiyacımız olduğunda kırılmaz dediğimiz oyunlar kırılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı