Call Of Duty Cold War Multiplayer İçin Alınır mı?

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar COD:MW şuan için benim en favori oyunum ve oyunda edinilmedik başarı bırakmadım. 432 saati aşmış. Askerdeydim ve şimdi yeni silahları da damascus kaplama için kasıyorum ve bir silah en fazla 1,5 günümü alıyor. Yani özetle sıktı demeyelim de seriye tamamen kapılmış iken Cold War ile de aynı zamanda devam edeyim mi? Multiplayer oyuncusuyum ve bu açıdan yorumlara ihtiyacım var. Oynayan ve kıyas yapabilecek arkadaşlardan yorumları bekliyorum. Benim şahsi düşüncem renk paleti, haritalar vs. çok hoş ancak oynanışı ve silahları çok kısıtlı geldi bana. Modern Warfare gerçekten modern savaş aksiyonunu tattırıyor ve hemen hemen her silah var oyunda. Bu açılardan da tereddütüm var. Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

Ben Modern Warfare'i de Cold War'ı da arkadaşlarımda var diye, yani beraber MP oynama amaçlı aldım. Oynayacak güzel bir ekibin varsa tabii ki alınır, ancak single senaryoları için para verilmez. İkisi arasından ise Modern Warfare'i öneririm. Multiplayer'ı hem daha iyi, hem daha güzel modları ve oyuncu kitlesi var. Yani iki oyun arasından birini alacaksan tavsiyem COD:MW (son çıkan). Nihai kararı oynayan arkadaş kitlene göre vermeni tavsiye ederim.

Ben Modern Warfare'i de Cold War'ı da arkadaşlarımda var diye, yani beraber MP oynama amaçlı aldım. Oynayacak güzel bir ekibin varsa tabii ki alınır, ancak single senaryoları için para verilmez. İkisi arasından ise Modern Warfare'i öneririm. Multiplayer'ı hem daha iyi, hem daha güzel modları ve oyuncu kitlesi var. Yani iki oyun arasından birini alacaksan tavsiyem COD:MW (son çıkan). Nihai kararı oynayan arkadaş kitlene göre vermeni tavsiye ederim.
Teşekkürler dostum ekipsiz 432 saati aşkın oyunum var Modern Warfare üzerinde. Dediğim gibi multiplayer açısından düşünüyorum Cold War oyununu.

Yeni konular

Geri
Yukarı