Call of Duty FPS düşüşü

Erfolglos Eirene

Hectopat
Daha fazla  
Call of Duty Warzone da 70FPS üstü alıyorum altına genellikle düşmüyor ama karşıma adam çıkınca drop yemeye başlıyorum bunun sebebi sizce nedir, işaretlediğim Max nedir ve önerdiğiniz ayarlar var mı? Şimdiden teşekkürler.

1614032086176.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Call of Duty Warzone da 70FPS üstü alıyorum altına genellikle düşmüyor ama karşıma adam çıkınca drop yemeye başlıyorum bunun sebebi sizce nedir, işaretlediğim Max nedir ve önerdiğiniz ayarlar var mı? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 891808

V-Sync ayarı varsa oyunda onu aktif et.
Ekran kare hızın kaç Hz?

Hocam hiç belgeler klasöründen Warzone'nun adv_options adlı dosyasında değişiklik yaptınız mı? Yapmadıysanız oradan size bir ayar söyleceğim, dediğim dosyayı direk açın, rendererworkercount'un karşısında muhtemelen 2 yazıyordur, işlemciniz toplam 4 çekirdek siz orayı 4 yapın ve oyuna girin umarım çözülür. Warzone oyununda işlemcimizin tek çekirdek ve render performansı önemli oluyor biraz toplamda bi maçta 100+ oyuncunun yazma işlemi ve haritayı hesaplarsak bu tür sorunlar genelde yaşanıyor asgari sistemlerde.

Hocam hiç belgeler klasöründen Warzone'nun adv_options adlı dosyasında değişiklik yaptınız mı? Yapmadıysanız oradan size bir ayar söyleceğim, dediğim dosyayı direk açın, rendererworkercount'un karşısında muhtemelen 2 yazıyordur, işlemciniz toplam 4 çekirdek siz orayı 4 yapın ve oyuna girin umarım çözülür. Warzone oyununda işlemcimizin tek çekirdek ve render performansı önemli oluyor biraz toplamda bir maçta 100+ oyuncunun yazma işlemi ve haritayı hesaplarsak bu tür sorunlar genelde yaşanıyor asgari sistemlerde.

Evet 2 yazıyordu onu 4 yaptım ama bir şey değişmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı