Call of Duty Ghosts oynanır mı?

917382

Hectopat
Daha fazla  
Call of Duty Ghosts alıp oynamayı düşünüyorum. Modern Warfare serisindeki tadı verir mi? Vermese bile iyi bir hikayesi var mı? YouTube'dan bakmayı düşündüm ama spoiler yemeyeyim diye buraya sorayım dedim. Bir de spoiler vermeden, oynayan birisi özetleyebilir mi?

Call of Duty Ghosts alıp oynamayı düşünüyorum. Modern Warfare serisindeki tadı verir mi? Vermese bile iyi bir hikayesi var mı? YouTube'dan bakmayı düşündüm ama spoiler yemeyeyim diye buraya sorayım dedim. Bir de spoiler vermeden, oynayan birisi özetleyebilir mi?
Evet. Hikayesini anlamadım ama ben de öyle hatırlıyor olabilirim. Multiplayer ı kötü.

Şahsen bir Modern Warfare tadı vermedi bana yarısında sıkılıp bıraktım.

Ghost olmamış bir oyun olarak görülüyor. Ben beğenmiştim ama hikayesi pek iyi değildi, yani biraz haklılar. Onun dışında sırf aksiyon; sıka sıka ilerliyorsunuz. 4-6 saat arası bitiyor genellikle.

Genel kitlenin eleştirilerine rağmen, bir sürü önemli çalışanın kaybeden IW elinden çıkan iyi bir CoD oyunu olduğunu söyleyebilirim. Son çıkan Modern Warfare'i hiç sevmedim mesela.

Geri
Yukarı