Call of Duty Mobile hakkında ne düşünüyorsunuz?

Firma tüm oyunlarında boş beleşi seviyor. PUBG'de de gerekli gereksiz bir sürü kıyafet vardı ve oyun bayağı yer kaplıyordu. Barbie giydirmece gibiydi oyun, şimdi düzeltdiler mi bilmiyorum.

Şu an PUBG daha beter 😆.
Eskiden sadece barbie giydirmece sorunu vardı en azından.

Şimdi codm yi Ultra'da 60 FPS açan telefon pubgm de en düşük ayarda stabil 60 alamıyor. Optimizasyonu çöp ettiler 😂.

Oyun ağzına kadar Config dolu ve en fazla %10'u ban yiyor. (oyun dosyalarına müdahale edip ESP, sekmeme vb kullanıyorlar)

En beteri ise buglar. Oyunda 6 aydır olan ve şu an elime PC verseniz benim bile düzeltebileceğim buglar var ve adamlar ısrarla düzeltmiyorlar bunları.

Şu an PUBG daha beter 😆.
Eskiden sadece barbie giydirmece sorunu vardı en azından.

Şimdi codm yi Ultra'da 60 FPS açan telefon pubgm de en düşük ayarda stabil 60 alamıyor. Optimizasyonu çöp ettiler 😂.

Oyun ağzına kadar Config dolu ve en fazla %10'u ban yiyor. (oyun dosyalarına müdahale edip ESP, sekmeme vb kullanıyorlar)

En beteri ise buglar. Oyunda 6 aydır olan ve şu an elime PC verseniz benim bile düzeltebileceğim buglar var ve adamlar ısrarla düzeltmiyorlar bunları.
Ve hala deli gibi savunan arkadaşlarım var. O değilde grafikleri de berbat. Çok çocuksu grafiklere sahip. (PUBG Mobile)
Gayet de zevk veriyor.
Battle Royale vermiyor ama, ısınma sorunu ve ağırlık sorunları olmasa diğer modları iyi.

Evet o konuda haklısınız ama Mobile Battle Royale olarak, çeşitlilik, mekanik, dinamik vb konularda ne yazıkkı pubgm rakipsiz.
Codm de aşırı emülatör var bu yüzden tercih edilmiyor.

CoD M, grafikleri ile PUBG m birleşse, rekorlar kırar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı