Call of Duty Mobile MEmu emulator ban sebebi mi?

Zaneisboos

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Gerçekten GameLoop'tan bıktım sürekli indirme esnasında devam diyor tıklıyorum ve kısırdöngüye giriyor. Bunun bir çözümü var mı? Yoksa MEmu'ya geçmek istiyorum arkadaşım gerçekten memmunmuş ama ban sebebi mi? BlueStacks çok kastırıyor sanallaştırmayı açmama rağmen. Sistem özelliklerim Intel Core i5 7200U 2.50GHz 8 GB RAM DDR3 AMD Radeon R5 M330 2 GB HD Graphics 620 256 GB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Emülatör ban sebebi değil, çünkü seni diğer emülatörden oynayanlarla eşleştiriyor

Ben ban yedim? Emülatörden girdim ödüllerimi aldım ve sonraki maç hiç ölmeden maç tamamladım( karşıda ya bot vardı ya da gerçekten kötü oyunculardı. 1gün ban yedim çözümü var mı? Bayağı manevi değeri var hesabın CoD: Live skini bile var, oyunun ilk başlayan hesaplarından, en üst lige çıkmış(tabii eski zamanlarda yeni rank(lar) eklenmiş sanırım. 130 lvl... Yani önemli bir hesap benim için var mı? Bir öneri?

Gameloop u geliştirmek yerine , Millet Gameloop kullansın diye diğer emulatörleri banlıyorlar... Oysa Bluestack on kat daha akıcı... Oyun zevkim kalmadı onlar yüzünden...

3 aydır kullanıyorum bluestack 5 hala ban yemedim
Bende 4 te yüklü 5 te, 5 te 2. Hesabım var. Her girdiğimde 1 oyun oynatıp 24 saatlik ban atıyor.
4 te daimi oynayabiliyorum.
Herhangi bir ayar falan yaptın mı? Telefon profilin ne 5 te?
3 aydır kullanıyorum bluestack 5 hala ban yemedim
Biraz önce 10 yıllık ban yedi 2. hesabım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı