Call of Duty Modern Warfare 2 alınır mı?

Dediğim gibi Call of Duty oyunları silah kasmak için çok zaman yiyor bence tercih etmeyin.

Arkadaş oyun içinde kasmaya vakit bulamadığını söylüyor hocam. R6'da karakter açmak çok uzun sürüyor.

Warzone 2.0 kaynaklıdır. İnsanlar Warzone 1 kadar beğenmedi onun için oyuncu sayısı azalmıştır.

Benim de konuyu açma sebebim zaten bu.

Call of Duty Modern Warfare 2019 kadar güzel bir oyun çıkarıp daha sonra devam oyunu niteliğinde MW 2 2022 çıkarıp serinin içine etmek ne bileyim bunu becermekte zordur diye düşünüyorum cidden MW 2 on siparişle almıştım tabii fiyati artmadan önce, oyunu oynamaya başladım ve cidden o MW 2019 hissini yarısı dahi alamadım hatta haritaları bile daha güzel 2019 oyunun 2022 cikan oyunu o kadar hoşuma gitmedi ama Call of Duty MW 2019 dışında Call of Duty Cold War ve vanguarda çok daha iyi bir oyun olduğunu düşünüyorum tabii haritalar dışında.

Call of Duty Modern Warfare 2019 kadar güzel bir oyun çıkarıp daha sonra devam oyunu niteliğinde MW 2 2022 çıkarıp serinin içine etmek ne bileyim bunu becermekte zordur diye düşünüyorum cidden MW 2 on siparişle almıştım tabii fiyati artmadan önce, oyunu oynamaya başladım ve cidden o MW 2019 hissini yarısı dahi alamadım hatta haritaları bile daha güzel 2019 oyunun 2022 cikan oyunu o kadar hoşuma gitmedi ama Call of Duty MW 2019 dışında Call of Duty Cold War ve vanguarda çok daha iyi bir oyun olduğunu düşünüyorum tabii haritalar dışında.

Hocam bana göre en iyi oyun CoD 2'dir yıllarca hem Online hem de internet kafelerde arkadaşlar ile oynadık.

Cold War kötü bir oyun değildi be hocam. Ben bayağı zaman geçirmiştim. Eğlenceli bir oyundu. Onun dışında dediklerinize kesinlikle katılıyorum.

Geri
Yukarı