Call of Duty: Modern Warfare 2 alınmalı mı?

Kwenx

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Şu meşhur Instagram editlerinde ihanete uğradığımız oyun bu değil mi? İlk defa Call of Duty oynayacağım ve grafiklere önem veren bir insanım Steam incelemelerinde hata verdiğini söylüyor. Millet 2 ya da 3. bölümün hala aynı durumda bir de. Sizce oyun 82 TL'yi hak ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm arkadaşlar. Şu meşhur Instagram editlerinde ihanete uğradığımız oyun bu değil mi? İlk defa Call of Duty oynayacağım ve grafiklere önem veren bir insanım Steam incelemelerinde hata verdiğini söylüyor. Millet 2 ya da 3. bölümün hala aynı durumda bir de. Sizce oyun 82 TL'yi hak ediyor mu?
Oyun dünyasının en kaliteli oyunlarından biridir bu tartışmaya kapalıdır.

Steam üzerinden hediye gelmişti bana ama 50 lira civarlarındaydı.
82 biraz fazla gibi geldi, bunu dememin sebebi MW3 Bundle'ı 70 liraya orijinal olarak almamdı.

Ama size kalmış.
Fiyat konusunda sıkıntı yaşamam diyorsanız alın.

Oyun gerçekten Modern Warfare serisinde insanların en sevdiği oyun(benim için 1 ve 3 daha iyi)
Fiyatı biraz abartı geldi bana. Eğer 1. oyunu alıp oynadıysan tavsiyem al. 1. oyunu oynamadıysan 1. oyundan başlayıp 3 oyunluk seriyi tamamiyle oyna. 3. oyunun topluluk tarafından Türkçe dublajı bile var.

Oyun güzel de 82 lira pahalı.

Geri
Yukarı