Call of Duty Modern Warfare 2 oyunun yarısından sonra ışık parlaması

İşletim sistemi
Windows 11

IbrahimKY

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 mHz
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
Intel i7 11800H 3.
Oyunun yarısından sonrasında şöyle bir ışık patlama sorunları yaşıyorum. Grafiklerle oynayıp düzeltmeye çalıştım yine işe yaramadı. Bu neden böyle oluyor?

Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2022.12.25 - 00.10.40.16.png

Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2022.12.25 - 01.40.44.74.png

Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2022.12.25 - 01.40.48.64.png

Grafik ayarları:

Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2022.12.25 - 01.37.50.85.png
Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2022.12.25 - 01.37.59.48.png
Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2022.12.25 - 01.38.04.47.png
Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2022.12.25 - 01.38.08.31.png

İşlemci: i7 11800H.
RAM: 16 GB 3200MHz.
Ekran kartı: RTX 3060.

Reddit linkinde açıklamışlar ama buraya da yazayım. Bu bug ilerlediğiniz save dosyasında gerçekleşiyor. Yani yeni bir save e geçmeniz gerekli. Bunun için de, önce display ayarlarından restart shader deyip oyunu baştan başlatmanız, sonrasında da shader optimizasyonunu bitirmesini bekleyip, kaldığın yerden devam et yerine oynadığınız bölümü mission kısmından seçip yeniden başlamanız gerekli. Böylece yeni shader dosyaları ile yeni bir save e geçmiş oluyorsunuz. Bunun dışındaki hiçbir şey işe yaramıyor, her şeyi denedim.

Aptal oyunu çoktan bitirdik bile. Yenimi açıklama yapma gereği duymuşlar.

Aptal oyunu çoktan bitirdik bile. Yenimi açıklama yapma gereği duymuşlar.

Yeni açıklama falan yok ortada. Bu, senin benim gibi kendi sorununu çözmeye çalışan bir vatandaşın çözümü. Yukarıda verilen linkte İngilizce anlatımı zaten mevcuttu. Girip bakmamışsın veya okuyunca anlamamışsın sanırım. Ben de indirimde yeni aldım ve bu sorunla karşılaştım. Sizin aksinize 1.1k TL'yi çıkar çıkmaz bayılmayan bir sürü vatandaş var. Google aramalarında Türkçe sayfa olarak sadece bu forum çıkıyor. Yani bu sorunla karşılaşabilecek ve senin gibi İngilizce forumlardan bir bilgi edinemeyecek biri, artık buradan çözüme ulaşabilir.

Yeni açıklama falan yok ortada. Bu, senin benim gibi kendi sorununu çözmeye çalışan bir vatandaşın çözümü. Yukarıda verilen linkte İngilizce anlatımı zaten mevcuttu. Girip bakmamışsın veya okuyunca anlamamışsın sanırım. Ben de indirimde yeni aldım ve bu sorunla karşılaştım. Sizin aksinize 1.1k TL'yi çıkar çıkmaz bayılmayan bir sürü vatandaş var. Google aramalarında Türkçe sayfa olarak sadece bu forum çıkıyor. Yani bu sorunla karşılaşabilecek ve senin gibi İngilizce forumlardan bir bilgi edinemeyecek biri, artık buradan çözüme ulaşabilir.

Nezaket ve saygılı konuşmanıza hayran kaldım ya! Ne kadar kibarsınız? Ben Reddit takip etmek zorunda mıyım? Üstelik saçma sapan karışık bir site. Kiii belirtilen link de çözümü burada diye yazılsaydı yine de bakardım. Oyunu 1000 TL verdim ama saçma sapan Single'ı için vermedim. Multisini oynuyorum. Ayrıca insanlara neye para verdiğine hemen verdiğine size bir yorum yapmak düşmez. Böyle bayılmışsınız filan ağır laflar sizin haddinize değil. Cebimdeki paranın hesabını size verecek değilim. Karşınızda çocuğunuzla konuşuyor gibi lütfen konuşmayalım saygı sevgi çerçevesinde konuşalım lütfen. Yaşım 40. buraya azar yemek için gelmiyoruz. Ben Call of Duty'nin parasını günde 10 kez kazanıyorum. Lütfen insanlarla karşılıklı yüz yüze konuşuyormuş gibi forumlarda konuşalım. İnsanların yüzüne söyliyemiyeceğiniz sözleri klavye başında yazmayalım. İyi sosyaller.

Nezaket ve saygılı konuşmanıza hayran kaldım ya! Ne kadar kibarsınız? Ben Reddit takip etmek zorunda mıyım? Üstelik saçma sapan karışık bir site. Kiii belirtilen link de çözümü burada diye yazılsaydı yine de bakardım. Oyunu 1000 TL verdim ama saçma sapan Single'ı için vermedim. Multisini oynuyorum. Ayrıca insanlara neye para verdiğine hemen verdiğine size bir yorum yapmak düşmez. Böyle bayılmışsınız filan ağır laflar sizin haddinize değil. Cebimdeki paranın hesabını size verecek değilim. Karşınızda çocuğunuzla konuşuyor gibi lütfen konuşmayalım saygı sevgi çerçevesinde konuşalım lütfen. Yaşım 40. buraya azar yemek için gelmiyoruz. Ben Call of Duty'nin parasını günde 10 kez kazanıyorum. Lütfen insanlarla karşılıklı yüz yüze konuşuyormuş gibi forumlarda konuşalım. İnsanların yüzüne söyliyemiyeceğiniz sözleri klavye başında yazmayalım. İyi sosyaller.
İnan gözümün içine baksan sen de benimle böyle konuşamazsın. Ve bu durumda ben de sana böyle cevap vermek zorunda kalmazdım. Aptal oyun dedigin oyunu ben gayet de beğendim. Burada insanlara yardımcı olmak için yazdığım bir cevaba anlamsız bir hakaret ve küçümseyici cevap vermiş olan sensin ve bu durumda kibarlığın dışına çıkan da sen oluyorsun. Seninle tartışacak bir şeyim yok. Benim de yaşım 36 ve bir oyuna 1k para verilmesini, dünyanın en zengin insanı bile olsan tasvip etmiyorum ki, istediğin yere istediğin parayı bayıl beni ilgilendirmez. Sen önce öz eleştirini yap neler yazdığını analiz et. Sizin narsistik egolarınızı çekmek için yazmadım bu insanlara yardımcı olmaya çalışan postumu..

Geri
Yukarı