Çözüldü Call of Duty Modern Warfare Siyah Ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Keenact

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Oyunu dün bilgisayarımda indirmeye bıraktım sabaha indi. Fakat oyunu açtığımda oyunun klasik videolarından sonra siyah ekranda kalıyor ne yapabilirim.

Yaptıklarım: Virüs programını kapatmak ve oyunun dosyalarını 2 defa kontrol ettirmek.

Sistemim güncel zaten ama merak edenler için yine de yazayım. R5 2600, 1070 Ti.
Ekran Alıntısı2.PNG

@41326

Çözüm
Arkadaşlar sorunu kendi bilgisayarım için çözdüm fakat sizde işe yarar mı bilmiyorum. Oyunu tekrar silip yükledim sonrasında aynı sorunu yaşayınca tekrar denetleyip bu sefer direkt mobil verimin internetini kullandım ve birden connecting uyarısı ve Update uyarısı gördüm sonra bir daha bu sorunu yaşamadım (maşallah) umarım sizde de işe yarar. Yaramazsa oyun klasörünün içindeki 2 tane ana dosya için uyumluluk gidericiyi falan açıp kurcalayın bir de Windows Update'e bakın ben kurcalayarak çözdüm. Keşke size direkt şöyle çözülüyor diyebilsedim fakat bende kurcalayarak buldum. :D
Merhaba arkadaşlar,

Oyunu dün bilgisayarımda indirmeye bıraktım sabaha indi. Fakat oyunu açtığımda oyunun klasik videolarından sonra siyah ekranda kalıyor ne yapabilirim.

Yaptıklarım: Virüs programını kapatmak ve oyunun dosyalarını 2 defa kontrol ettirmek.

Sistemim güncel zaten ama merak edenler için yine de yazayım. R5 2600, 1070 Ti.
Eki Görüntüle 463199
@41326
Aynı sorunu ben de yaşıorum, çözüm bulabildin mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı