Oyun Call of Duty Modern Warfare 2 Steam'de 714 TL

Makaleler
2
Yer
Ankara

Sevdalısı için iyi fiyat. Benim gibi 4 saatlik hikâyeyi oynayanlar için daha beklenebilir.

Vault Edition ise 1124TL'ye düşmüş.

Sevdalısı için iyi fiyat. Benim gibi 4 saatlik hikâyeyi oynayanlar için daha beklenebilir.

Vault Edition ise 1124TL'ye düşmüş.
Çok para hocam. Bir oyunun 714 birim olması hala bana ağır geliyor ki indirimli hali bu.
Edit: Ama 350 liraya yakın indirim var. Sevdalısına ilaç gibi gelir.

Düştüğü en düşük fiyatlardan birisi, isteyenler alabilir.
%35 indirime rağmen zamdan önceki fiyatına düşmemesi çok üzücü bir olay.
20 TL altı Steam oyunları kovalarken ne hallere düştük.
Witcher 3'ün Complete Edition'ı bile 15TL'ye düşerken artık 80TL'ye düşecek indirim ile. Zaten 1 ay sonra olacak olan İlkbahar indirimleri bir çok insan için kara koyun gibi gösterilecek fakat Yaz ve Kış indirimlerinde bile uygun fiyatlı dediğimiz şeyler 100TL olduğu için yavaş yavaş alışacağız da.

@Jeswia Steam dolar kurunu 10'a sabitledi, yapacak bir şey maalesef yok. Bu hâliyle gene birçok oyundan ucuz.
Activision kendi fiyat politikasını kullanıyor ve 70 dolarlık oyunu 1200TL yaptıklarını düşününce direkt olarak güncel kuru baz aldıklarını söyleyebiliriz. Arjantin bizden 300TL kadar daha ucuza alıyor bu oyunu şu an.
@NotAKnightAnymore hocam, yapacak bir şey maalesef yok :( 2016 yapımlı Dark Souls 3'ün fiyatı bile 899 TL.
O Bandai Namco'nun aşağılık ve rezil bir firma olmasından kaynaklanıyor. Gidip 7 yıllık oyunu 60 dolara satıp "Neden indirim yapmıyorsunuz?" sorusuna da "Biz sattığımız fiyattan memnunuz." cevabını veren bir firma. Yani yabancıların bile pek haz etmediği bir durumdalar şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı