Oyun Call of Duty Modern Warfare 2 Steam'de 714 TL

Hocam evet ama sonradan gelir falan diye dedim.
Activision, Türkiye gibi bir oyunu almadan önce 35 saat düşünen ve parası değersiz ülkeleri değil Amerika ve Çin gibi pazarı değerli olan ve alıcısı çok olan ülkelere değer gösteriyor ve o ülkelerde millet "aaa kupon varmış, beleş oyun varmış." deyip Epic'e yönelme ihtiyacı duymuyor. Hâla daha Steam çok fazla kullanılıyor. O yüzden Steam'e geri dönüp oraya gitmemeleri normal. Olurda Epic parasını beleş oyun verip bizim gibi ülkelerde değer kazanmak yerine kendini geliştirmeye harcarsa o zaman pazar değeri artacağı için Activision, Capcom gibi firmalar oraya da yönlenebilir. Şu anlık ihtiyacı olmayan oraya gitmiyor.

Hocam vault Edition ve normali arasinda ne fark var?
İçindekiler:

- Red Team 141 Operatör Paketi:
-- 4 adet Operatör: Ghost, Soap, Farah ve Price
- FJX Cinder - İlk Silah Kasası*
- Battle Pass (1 Sezonluk) + 50 Kademe Atlama Avantajı**
- 10 saatlik 2XP + 10 saatlik 2XP: Silah

Sevdalısı için iyi fiyat. Benim gibi 4 saatlik hikâyeyi oynayanlar için daha beklenebilir.

Vault Edition ise 1124TL'ye düşmüş.

Hikaye oynayacaklar %67 olmadan almayın Call of Duty oyunları en fazla %67 indirim yer o zaman alın multi oynacaklar ise bence şimdi almasına gerek yok şimdiden 35 yediyse yaz indirimlerinde 50 olabilir.

Buna bu parayi vereceğime ahbapa bağış yaparım daha iyi en azindan sevap kazanırım.

Hikaye oynayacaklar %67 olmadan almayın Call of Duty oyunları en fazla %67 indirim yer o zaman alın multi oynacaklar ise bence şimdi almasına gerek yok şimdiden 35 yediyse yaz indirimlerinde 50 olabilir.

Ben bu hesaba çok katılmıyorum. Hikaye için katılıyorum lakin multiplayer hesabınız yanlış bence. Şu anki indirim yerine olması beklenen gerçeklenmeyen bir indirimi hayal edip multiplayer olarak oynayarak keyif alınacak süre zarfınıda atlamış oluyorsunuz. Fiyat elbette ki Türkiye normlarında fazla geliyor katılıyorum o konudan bağımsız olarak konuşuyorum. Bu mantıkla şöyle düşünülebilinir. 5 yıl sonra daha da ucuz olacaktır o zaman 5 yıl beklemek daha mantıklı.

Geri
Yukarı