Oyun Call of Duty Modern Warfare (2019) 156TL

Yigitello

Hectopat
Daha fazla  
Game Pass de 80 lira oldu ya.

Büyük çoğunluk 2-3 yıllık aldı. Hadi alamadık diyelim. Değer abi. İçerisinde 500 civarı oyun var. Oynama limiti kısıtlandırması cartı curtu yok.

1 ayda 1 oyun bitirdiğini düşünsek. Yeni 1 oyun olmuş minimum 1k. Hadi eski oyun desen indirim desen ortalama 100TL'den anca bulursun. Ki bir ayda 2 oyun çok rahat bitirirsin. O yüzden 80TL bence çok iyi fiyat. Netflix cart curt almayıp buna verilebilir.

Büyük çoğunluk 2-3 yıllık aldı. Hadi alamadık diyelim. Değer abi. İçerisinde 500 civarı oyun var. Oynama limiti kısıtlandırması cartı curtu yok.

1 ayda 1 oyun bitirdiğini düşünsek. Yeni 1 oyun olmuş minimum 1k. Hadi eski oyun desen indirim desen ortalama 100TL'den anca bulursun. Ki bir ayda 2 oyun çok rahat bitirirsin. O yüzden 80TL bence çok iyi fiyat. Netflix cart curt almayıp buna verilebilir.

Game Pass hiç sevmiyorum kütüphanemde olacak aga o oyun :D

Game Pass hiç sevmiyorum kütüphanemde olacak aga o oyun :D

Aga bilmiyorum ya bence oyun satın almak israftan başka bir şey değil. Örneğin kütüphanende 200 oyun var. 190 tanesine dönüp bakmıyorsun. Oyunu bitirip rafa kaldırıyorsun.

Oyun kiralama sistemi bence çok mantıklı Game Pass ile daha fazla da gelişir umarım.

Mesela oyunlara toplam 1000TL harcamış olsan. Bu oyunlara 3 ortak kişi girsen daha ucuza gelicek. Aynı anda aynı oyunları oynamadığınız sürece hiçbir sorun yaşamıyorsunuz.
( tabii insanlara bunu deyince o zaman neden oyun satın alıyorum korsan kullanalım diyor o da haklı. Tek başına kullandığında ve o şey sana ait olduğunda daha premium hissediyorsun... İşte bu yüzden game pass özel, hem sana ait bir alan sunuyor. Hemde kiralama sistemi gibi çalışıyor. )

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı