Oyun Call of Duty Modern Warfare (2019) 156TL

Mallığım için kusura bakmayın ama bu bilgisayarda oynanıyor mu?

Yok hocam oynanmıyor. Ama sormanız gayet doğal, çünkü bazı Xbox oyunları PC içinde uyumlu olabiliyor. Mesela yakuza serisini xbox üzerinden almanızı tavsiye edebilirim. Çok ucuza geliyor.

1690760585171.png

Yok hocam oynanmıyor. Ama sormanız gayet doğal, çünkü bazı Xbox oyunları PC içinde uyumlu olabiliyor. Mesela yakuza serisini Xbox üzerinden almanızı tavsiye edebilirim. Çok ucuza geliyor.

Eki Görüntüle 1883625

Ne kadar oluyor bende 120-140 TL var Witcher 3 Complete Edition alacaktım ama fiystları iyiyse bakabilirim belki 1 tanesini alabilirim.

Ne kadar oluyor bende 120-140 TL var Witcher 3 Complete Edition alacaktım ama fiystları iyiyse bakabilirim belki 1 tanesini alabilirim.

İndirim için son gün,

Yakuza 0 => 18₺
Yakuza Kiwami => 18₺
Yakuza Kiwami 2 => 37₺
Yakuza 6 => 18₺
Yakuza 3 + 4 + 5 => Tanesi 37₺

Hepsini almaya kalkarsan 205₺ civarı tutuyor. Eğer nays ile alışveriş yaparsan 150tl kadar düşürebilirsin.

Alırken dikkat et. Konsol sürümü ile Bilgisayar sürümü farklı satılıyor.

Yakuza 0 linkini bırakıyorum.

Büyük çoğunluk 2-3 yıllık aldı. Hadi alamadık diyelim. Değer abi. İçerisinde 500 civarı oyun var. Oynama limiti kısıtlandırması cartı curtu yok.

1 ayda 1 oyun bitirdiğini düşünsek. Yeni 1 oyun olmuş minimum 1k. Hadi eski oyun desen indirim desen ortalama 100TL'den anca bulursun. Ki bir ayda 2 oyun çok rahat bitirirsin. O yüzden 80TL bence çok iyi fiyat. Netflix cart curt almayıp buna verilebilir.

Evet değer ama ben 30 lirayken kullanıyordum öyle devam etseydi mükemmel ötesi olurdu.

Aga bilmiyorum ya bence oyun satın almak israftan başka bir şey değil. Örneğin kütüphanende 200 oyun var. 190 tanesine dönüp bakmıyorsun. Oyunu bitirip rafa kaldırıyorsun.

Oyun kiralama sistemi bence çok mantıklı Game Pass ile daha fazla da gelişir umarım.

Mesela oyunlara toplam 1000TL harcamış olsan. Bu oyunlara 3 ortak kişi girsen daha ucuza gelecek. Aynı anda aynı oyunları oynamadığınız sürece hiçbir sorun yaşamıyorsunuz.
( Tabii insanlara bunu deyince o zaman neden oyun satın alıyorum korsan kullanalım diyor o da haklı. Tek başına kullandığında ve o şey sana ait olduğunda daha premium hissediyorsun... İşte bu yüzden Game Pass özel, hem sana ait bir alan sunuyor. Hemde kiralama sistemi gibi çalışıyor. )

Başarım ve rozet Steam başka bir boyut beni sadece rozet ve başarım sevenler anlayabilir ayrıca bir oyunu oynadığım zaman o oyunun hakkını vermem gerekiyor sonra oyun yapımcıları Türkçe dil desteği sunmuyor diye ağlıyoruz :)

Başarım ve rozet Steam başka bir boyut beni sadece rozet ve başarım sevenler anlayabilir ayrıca bir oyunu oynadığım zaman o oyunun hakkını vermem gerekiyor sonra oyun yapımcıları Türkçe dil desteği sunmuyor diye ağlıyoruz :)

Xbox profilinde de başarim sistemi mevcut.

Bu yuzden korsan kullanmak yerine veya Steam de ortak 3 kişi kullanmak yerine Xbox çok mantikli. Sana özel bir abonelik sistemi. Satin almak istediğin kaldirilacak oyun içinde indirim oluyor.

Xbox profilinde de başarim sistemi mevcut.

Bu yuzden korsan kullanmak yerine veya Steam de ortak 3 kişi kullanmak yerine Xbox çok mantikli. Sana özel bir abonelik sistemi. Satin almak istediğin kaldirilacak oyun içinde indirim oluyor.

Vallahi hocam Steam başka o diğer platformlar başka o yüzden kullanış bakımından ve arayüz olarak Steam 1 tane. Zamanında Epic Games geçer demiştim zamanla ama adamlar kaç yıl geçti arayüzü hala kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı