Oyun Call of Duty Modern Warfare (2019) 156TL

Mallığım için kusura bakmayın ama bu bilgisayarda oynanıyor mu?

Yok hocam oynanmıyor. Ama sormanız gayet doğal, çünkü bazı Xbox oyunları PC içinde uyumlu olabiliyor. Mesela yakuza serisini xbox üzerinden almanızı tavsiye edebilirim. Çok ucuza geliyor.

Ne kadar oluyor bende 120-140 TL var Witcher 3 Complete Edition alacaktım ama fiystları iyiyse bakabilirim belki 1 tanesini alabilirim.

Ne kadar oluyor bende 120-140 TL var Witcher 3 Complete Edition alacaktım ama fiystları iyiyse bakabilirim belki 1 tanesini alabilirim.

İndirim için son gün,

Yakuza 0 => 18₺
Yakuza Kiwami => 18₺
Yakuza Kiwami 2 => 37₺
Yakuza 6 => 18₺
Yakuza 3 + 4 + 5 => Tanesi 37₺

Hepsini almaya kalkarsan 205₺ civarı tutuyor. Eğer nays ile alışveriş yaparsan 150tl kadar düşürebilirsin.

Alırken dikkat et. Konsol sürümü ile Bilgisayar sürümü farklı satılıyor.

Yakuza 0 linkini bırakıyorum.

Bakarım hocam teşekkürler öneriniz için.

Evet değer ama ben 30 lirayken kullanıyordum öyle devam etseydi mükemmel ötesi olurdu.

Başarım ve rozet Steam başka bir boyut beni sadece rozet ve başarım sevenler anlayabilir ayrıca bir oyunu oynadığım zaman o oyunun hakkını vermem gerekiyor sonra oyun yapımcıları Türkçe dil desteği sunmuyor diye ağlıyoruz

Xbox profilinde de başarim sistemi mevcut.

Bu yuzden korsan kullanmak yerine veya Steam de ortak 3 kişi kullanmak yerine Xbox çok mantikli. Sana özel bir abonelik sistemi. Satin almak istediğin kaldirilacak oyun içinde indirim oluyor.

Vallahi hocam Steam başka o diğer platformlar başka o yüzden kullanış bakımından ve arayüz olarak Steam 1 tane. Zamanında Epic Games geçer demiştim zamanla ama adamlar kaç yıl geçti arayüzü hala kötü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…