Call of Duty Modern Warfare 2019 nereden ucuza alınır?

Ben Battle.net'den 199TL'ye almanı öneririm ama sanırım hesap alıp oynayacaksın. Sana kalmış bir karar.

Ben Battle.net'den 199TL'ye almanı öneririm ama sanırım hesap alıp oynayacaksın. Sana kalmış bir karar.

Oyunun bana gore kisa surdugunu gorunce hesap almak daha da fazla mantikli geldi.

Ben en az 10 saat isterdim.

Oyunun bana gore kisa surdugunu gorunce hesap almak daha da fazla mantikli geldi.

Ben en az 10 saat isterdim.
Eğer benim gibi başarı avcılığı takıntınız varsa oyunun süresini 4,5- 5 saatten 10- 15 saate uzatabilirsiniz. Başarı avcısı değilseniz en fazla 6 saatte biter. O da zorluğu yüksek tutarsanız.

Eğer benim gibi başarı avcılığı takıntınız varsa oyunun süresini 4, 5- 5 saatten 10- 15 saate uzatabilirsiniz. Başarı avcısı değilseniz en fazla 6 saatte biter. O da zorluğu yüksek tutarsanız.

Basari avcisi ne onu bile bilmiyorum. :D

Basari avcisi ne onu bile bilmiyorum. :D
Oyunlardaki tüm başarımları almaya çalışan insanlara başarı avcısı deniyor hocam. Başarı avcılığı oyunların süresini baya bir uzatıyor. Mesela roketle patlatabileceğin helikopteri el bombası veya tabancayla patlat gibi amaçlar verebiliyor bu başarılar.
Altta Call of Duty Modern Warfare'in Steam başarımlarını bulabilirsiniz.
Not: Oyunların başarımlarına bakarken dikkat edin. Bazen spoilerlı başarım açıklaması olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı