Call of Duty Modern Warfare 2022'de alınır mı?

Selam arkadaşlar. Şu an CoD MW Battle.net üzerinde indirimde 300 TL. Sadece çevrim içi oynayacağım. Hala alınır mı sizce? Geç kaldım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yaptınız, aldınız mı, multiplayer nasıl?

Aldım. Bir süre oynadım, gayet tatmin edici. Cold War'a göre daha oturaklı. Eğer arcade tarzı hızlı falan olsun istiyorsanız Cold War alabilirsiniz ama daha oturaklı istiyorsanız MW'yi öneririm. Bu arada Cold War silahları MW'ye MW silahları Cold War'a aktarılıyor. Yani ne kadar ilerlemeniz varsa o silahta, aynı şekilde geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldım. Bir süre oynadım, gayet tatmin edici. Cold War'a göre daha oturaklı. Eğer arcade tarzı hızlı falan olsun istiyorsanız Cold War alabilirsiniz ama daha oturaklı istiyorsanız MW'yi öneririm. Bu arada Cold War silahları MW'ye MW silahları Cold War'a aktarılıyor. Yani ne kadar ilerlemeniz varsa o silahta, aynı şekilde geliyor.

Tamamdır teşekkürler yorumun için

bende oyunu aldım istersen beni ekle birlikte oynarız multiplayer coop falan

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı