Call of Duty: Modern Warfare 2'ye zam gelir mi?

Düşünsenize asgari ücretli bir işe giriyorsunuz yaklaşık bir hafta çalışıyorsunuz o haftanın yorgunluğunu atmak için oyun oynamak istiyorsunuz ve oyun arıyorsunuz ve alacağınız oyunun 1099TL olduğunu görünüyorsunuz ama bir haftada kazandığınız para 1281 TL ve bir haftanızı yani 168 saatinizi bir kaç saatlik eğlence için harcıyorsunuz çok komik olmaz mıydı? 🤣 🤣 . Neyse konuya geçelim anlık bir oynama olmazsa zam geleceğini hiç düşünmüyorum.
Hocam durum böyle içler acısı işte. Bazıları o parayı 2 günde, bazıları 1 haftada kazanıyor. Bir oyunun bu kadar pahalı olması çok kötü. 1100 TL nedir yahu? Birkaç saat eğlence için 1100 TL mi vereceğim ben? O paraya ayakkabı alırım. 1-2 yıl giyerim daha iyi :D

Oyunu on sipariş ile satın almıştım da meraktan soruyorum saklı kodlar nasıl oluyor videolardaysa baktım birkaç tanesine yoktu.
Hocam sanırım videoları detaylıca atlamadan izlemek gerekiyor, iyi saklanmıştır kodlar. Şahsen sadece ilk videoyu birkaç dakika izledim, kod görmedim ama yorumlarda kodların çabucak alındığını söylüyor herkes. Sanırım pusuda bekliyor çoğu kişi, hatta ekip halinde videoyu sara sara inceliyorlar :D Biraz da şans işi.

Geri
Yukarı