Call of Duty: Modern Warfare 5 çıkacak mı?

Servan alfa

Decapat
Daha fazla  
Bildiğim kadarıyla en son çıkan Call of Duty: Modern Warfare 4 vardı. 5 çıkacak mı? Bazıları diyor ki 2 çıkacakta ama ben 5'i soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modern Warfare 4 oyunu hiçbir zaman çıkmadı. 2007'de çıkan oyunu sanırım Modern Warfare 4 olarak anladınız. O oyunun adı Call of Duty 4. Modern Warfare, yani Modern Warfare'ın ilk oyunu, en son Modern Warfare 3 çıktı. Modern Warfare serisinin devamı çıkarsa bir sonraki oyunu Modern Warfare 4 olur.

Bildiğim kadarıyla en son çıkan Call of Duty: Modern Warfare 4 vardı. 5 çıkacak mı? Bazıları diyor ki 2 çıkacakta ama ben 5'i soruyorum.
İsim koymak konusunda berbatlar. Zaten Modern Warfare 2 varken bir tane daha Modern Warfare oyunu çıkacağını duyurdular. Neden aynı ismi koyduklarına anlam veremiyorum. Yeni oyun bu dediğim oyun.

Eski seri Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Modern Warfare 3 diye gidiyor, eski serinin devam oyunu niteliğinde oyun çıkacak olursa Call of Duty: Modern Warfare 4 adıyla gelecektir. 2019 yılında çıkan Call of Duty: Modern Warfare ise eski serinin reboot edilmiş hali. 28 Ekim'de de Call of Duty: Modern Warfare 2 gelecek 2019'un devamı olarak. Eski seriyi de devam ettireceklerini düşünmediğimden 5. oyun için önümüzde 2 oyun daha var.

Yeni konular

Geri
Yukarı