Çözüldü Call of Duty: Modern Warfare hangi sırayla oynanmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Malatya
Daha fazla  
Merhaba öncelikle iyi sosyaller, önceden Call of Duty oyunlarını oynamayı düşünüyordum zaten, hazır steam sonbahar indirimleri de varken Call of Duty Modern Warfare serisini oynayayım dedim fakat sıra konusunda biraz kafam karıştı. Hangi sırayla oynamalıyım?

Çözüm
Modern Warfare 4
Modern Warfare 2
Modern Warfare 3

Hikaye sıralaması bu şekilde eğer işinize yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz :)
Modern Warfare 4 diye bir şey yok.
Merhaba öncelikle iyi sosyaller, önceden Call of Duty oyunlarını oynamayı düşünüyordum zaten, hazır steam sonbahar indirimleri de varken Call of Duty Modern Warfare serisini oynayayım dedim fakat sıra konusunda biraz kafam karıştı. Hangi sırayla oynamalıyım?
Sıralama
Call of Duty 4 Modern Warfare
Modern Warfare 2 (2009)
Modern Warfare 3 (2011)
Sonra Reboot edilmiş seri geliyor
Call of Duty Modern Warfare (2019)
Modern Warfare 2 (2022)
Call of Duty 4: Modern Warfare
Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty Modern Warfare 3

Hikaye sıralaması bu şekilde eğer işinize yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz :)

Modern Warfare 4
Modern Warfare 2
Modern Warfare 3

Modern Warfare 4 diye bir şey yok.
Sıralama
Call of Duty 4 Modern Warfare
Modern Warfare 2 (2009)
Modern Warfare 3 (2011)
Sonra Reboot edilmiş seri geliyor
Call of Duty Modern Warfare (2019)
Modern Warfare 2 (2022)

Çözüm
Modern Warfare 4
Modern Warfare 2
Modern Warfare 3

Modern Warfare 4 dersen adamın aklı karışır. Öyle bir oyun yok. COD 4, Modern Warfare o.

Oynama sırası:
Cod 4 MW 2007
COD MW 2 2009
COD MW 3 2011
COD MW 2019
COD MW 2 2022.

COD 4 Modern Warfare
COD Modern Warfare 2
COD Modern Warfare 3
İlk iki oyun için Türkçe yama, son oyun için de Türkçe yama ve Türkçe dublaj bulunmaktadır.

Modern Warfare 4
Modern Warfare 2
Modern Warfare 3

Modern Warfare 4 diye bir oyun yok. Bahsettiğin oyun Call of Duty 4: Modern Warfare. COD 4 yani, Modern Warfare 4 değil.

Konuya gelirsek, oynama sırası şu şekilde:

Call of Duty 4: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 3

Modern Warfare 4
Modern Warfare 2
Modern Warfare 3

Bende dün araştırdım biraz sizin gibi merak edip COD4(MW1) - CODMW2 - CODMW3. Sıralama bu şekilde anladığım.
Teşekkürler. Biraz önce baktım ilk oyununun remastered versiyonu varmış sanırım pek emin olamadım. İlk oyun yerine bunu alsam olur mu?

Geri
Yukarı