Call of Duty Modern Warfare ucuza nereden alınabilir?

Herkese selam, olayın üzerinden biraz zaman geçmiş fakat aynı şekilde oyunu satın aldım. Yeni kullanıcı adı ve şifremle giriş yaptım. Baktım ki oyunu tekrar indirmeye çalışıyor. Aslında oyunun kurulu olduğu dosyayı da battlenet görüyor. Dosyalardan .exe dosyasına tıklayıp açmaya çalıştım. Server connection hatası veriyor. Error code:
BLZBNTBGS7FFFFF01

Bilgisayarınız da sadece War Zone kurulu ise MW için 80 GB kadar indirme yapıyor.

Bu olay aslında şöyle ortaya çıktı. Öncelikle bilgi için teşekkürler. Oyunu zamanında bu yöntemle alan arkadaş "biz 3 kişi aldık hiç birimiz ekstra yükleme yapmadık" dediler. O yüzden günlerdir bu bir sorun gibi araştırıyordum. Sonra oyunu alanlardan bir tanesine dosya boyutuna baktırınca 175 ya da 185 gb olduğunu öğrendik. Akıllı arkadaşlarımızın kafası karışmış olmalı diye düşündük :)
Teşekkürler.

Birşey de ben sorayım :). Ben Rusya'dan hesap açıp aldım ama arkadaşımın hesabı iyi olduğu için yeni hesap açamıyor haliyle siz nasıl aldınız ? Hediye olayı da yok Rusya da .

Herkese selam, olayın üzerinden biraz zaman geçmiş fakat aynı şekilde oyunu satın aldım. Yeni kullanıcı adı ve şifremle giriş yaptım. Baktım ki oyunu tekrar indirmeye çalışıyor. Aslında oyunun kurulu olduğu dosyayı da battlenet görüyor. Dosyalardan .exe dosyasına tıklayıp açmaya çalıştım. Server connection hatası veriyor. Error code:
BLZBNTBGS7FFFFF01
VPN ile mi satın aldın hocam sen

Yeni konular

Geri
Yukarı