Call of Duty Modern Warfare ucuza nereden alınabilir?

Hocam VPN ile www.blizzard.com sitesine bağlanacaksınız. Daha sonra hiç blizzard üzerinden oyun almadığınız bir hesap açacaksınız, ülke olarak Rusya seçeceksiniz. Daha sonrasında kredi kartınız ile oyunu alacaksınız. Ben daha önce Call of Duty Black Ops 4 oyununu böyle aldım. Tabi ben bu alımdan memnun kalmadım, çünkü oyunun oyuncu sayısı hızlı bir şekilde azaldı. Şu an deathmatch oynamayacaksanız oyun bulmanız çok zor. Bu oyunun da böyle olacağını düşünüyorum. Call of Duty hayranı değilseniz almanızı tavsiye etmem.

Hocam VPN ile www.blizzard.com sitesine bağlanacaksınız. Daha sonra hiç blizzard üzerinden oyun almadığınız bir hesap açacaksınız, ülke olarak Rusya seçeceksiniz. Daha sonrasında kredi kartınız ile oyunu alacaksınız. Ben daha önce Call of Duty Black Ops 4 oyununu böyle aldım. Tabi ben bu alımdan memnun kalmadım, çünkü oyunun oyuncu sayısı hızlı bir şekilde azaldı. Şu an deathmatch oynamayacaksanız oyun bulmanız çok zor. Bu oyunun da böyle olacağını düşünüyorum. Call of Duty hayranı değilseniz almanızı tavsiye etmem.
Emulatorde oynuyorum, ama grafik ve sesler basit geliyor pc versiyonunun guzel oldugunu gordum fakat 300 400 lirada vermek istemiyorum
Rusya dan alınca ne kadara geliyor?
33 dolar diyor ama ne kadar guvenilir bilmiyorum

Bu oyunda cross platform var yani PS4 XB1 ve PC oyuncuları bir arada oynuyor. Oyun uzun bir süre gider.
Rusya dan alınca ne kadara geliyor?
Normalde 180 lira şimdi %20 indirim var. 140-150 arasına denk gelir herhalde.

Arkadaşlarım VPN ile Rusya'ya bağlanıp battle.net üzerinden 1,339 rubble olanı almışlardı. 130 TL'ye falan denk geliyordu. Ama ödeme ekranında VPN'i kapatman lazım yoksa hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı