Call of Duty Modern Warfare Yasaklandı mı?

Sizi "yorumlarda anlam ve boşluk arama komitesinin" başına getirmişler sanırım. Hoşunuza gitmiyorsa almaz, oynamazsınız. Anlamak için daha özgürlükçü düşünmeye başlamalısınız. Merak etmeyin, sonradan kazanılabilen bir yetidir bu...
Beni saygısız olmakla itham ediyorsunuz ama aynısını siz yapıyorsunuz...

Ben yorumunuzu itham ederken siz beni itham ediyorsunuz. Yani kendinizle çelişiyorsunuz.

Neyse, amacım tartışma çıkarmak değil.

Özgürlüğünüzü kısıtladığım için de özür dilerim.

İyi forumlar.

@Oğuzhan Paçacı Bir çok kişinin oynamayacağını düşünüyorum. Oynamamalı da. İşin mali boyutu da var tabii. Kaç kişi bir oyuna 500₺ verecek durumda ki?
Rusya pazarı mı Türkiye pazari mı? Buna rağmen sallamıyor adamlar . Call of Duty Mw serisi dikkat edilirse ülkesel bir meseledense Shepard zakaev ve makarov gibi karakterleri düşman göstermekte. Her milletin ırkın içinde kötu insanlar var ve bunu bòyle göstermek o ülkenin bütün halkını kötü yapmaz.Senin ülkende kızının önünde annesini bıcaklayan insanlarda var çok iyi insanlarda.Oyunu oynarsanız Price dahil kimsenin sütten çıkmış ak kaşık olmadığını anlarsınız. Oyun oynarken anlattığı şeylerin doğruvolup olmadigını sorgulamak yerine her zaman atmosferi ne kadar yansıtabilmiş bunu ön plana koyma taraftarıyım.

Satın aldım, single player oynamadım bile. Battledield oyunlarında da mecbur bırakılan ilk bölüm dışında hikaye modunu oynamam. Dost Kayaoğlu sağolsun durumu iyi özetlemiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yasaklanması gerekiyordu zaten. Terörizmi sempatik göstermeye çalışan ve her olayı fesat şekilde farklılaştırma çabası ile karalama yapan firma bu ülkede oyun yayınlayamaz
Bu oyunda en çok değnek Rusa değiyor
(Videodaki kastediliyor) Ucu bize değince diyorsun. Ucu Rusa değiyor. Pis ağızlı. Highway of Death olayından bahsediliyor çoğunlukla
Videoyu neden gösterdin? Pardon admin fakat yayınladığı video çok saçma sapandı
Korsan olarak indirilir. :D
Oo. Jack Sparrow. Seni nezalethaneye alalım. Bir çayımızı iç. Tokatımızı ye 😀

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı