Call of Duty Modern Warfare Yasaklandı mı?

Bu arada önceki serilerle aynı isimde bir oyunu neden çıkardıklarını merak ediyorum zaten. "Modern Warfare" adında bir üçleme zaten mevcutken neden tekrardan "Modern Warfare" çıkıyor?

Bu arada önceki serilerle aynı isimde bir oyunu neden çıkardıklarını merak ediyorum zaten. "Modern Warfare" adında bir üçleme zaten mevcutken neden tekrardan "Modern Warfare" çıkıyor?

Koyacak isim kalmadı başka.

4 yapmak istememişler çünkü o üçlemenin geçmişini anlatıyor

İlk oyunundan beri Amerika'nın köpeği olmaktan öteye gidememiş boş bir seri, gram saygım yok şu seriye iyi olmuş yasaklanması. Battlefield varken neden oynanıyor onu da anlamlandıramıyorum zaten.

"Ama abiğğğ Ghost öldü yha pff ağlıorm.."

Son düzenleme:
Ben karara katılıyorum, karar alınmasa dahi 1 kuruş kazandırmayacağım oyundur, hayali isimler vererek(urzkistan) orta doğu haritasını işleyecek Ypg ve Pkk övücülüğü yapacak 40 yıldır Ülkemizin başında bela olan binlerce canı uğrunda feda ettiğimiz bir konu üzerine alehimize işlenmiş bir konu var şahsi fikrimdir alanın vicdanın dan şüphe ederim
Spoiler: Rusya oyunu şimdiden yasakladı ps4 sürümü satışa çıkmayacak ki olay küçük bir olay bizim yerimizde olsa idi kim bilir ne yapardı muhtemel firmanın her türlü ürünü projesi ülke de yasaklanırdı barındırılmaz dı rusya da.

"Rusya Söylenene göre oyunun hikayesinin bir bölümünde Rus olduğu açıklanan askerler, sivillerle dolu bir evi basıyor. Oyunun ana karakterlerinden olan Farah'ın bölümlerinde yaşanan bu sahnede askerler evi bastığında küçük bir çocuğun tüm ailesi katlediliyor. Daha sonrasındaysa küçük çocuk, vahşice Rus askeri bıçaklıyor."

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı