Call Of Duty:Modern Warfare'i VPN ile Almak

Hesabınızda bir sıkıntı oldu mu? Kaspersky VPN ile almayı düşünüyorum ben de. Banlanma sıkıntısı olabilir mi peki?

Arkadaşlar aynı soruları tekrar soracağınıza önceki sayfalardaki yorumları okumanızı öneririm. Hayır sorun yaşamadım hiç bir şekilde.

Kaspersky VPN ile aldım ben de. Önlem olsun diye. Ucuza kapattık.

Kaspersky VPN ile aldım ben de. Önlem olsun diye. Ucuza kapattık.
Satın alınca direk hesabında oyun aktifleşiyor değil mi? Launcher üzerinden girince VPN kapalı girersen sorun olmuyor sanırım.

Satın alınca direk hesabında oyun aktifleşiyor değil mi? Launcher üzerinden girince VPN kapalı girersen sorun olmuyor sanırım.

Aynen. Alımı yaptıktan sonra, VPN kapatın. Ondan sonrası için gerek yok zaten. Launcher da direk gözüküyor oyun.

Hocam ben almaya çalışıyorum fakat yeterli miktar para yok diyor kartınızda.
Ve yeterince para var her şeyi VPN açıkken yaptım her yeri de ne sorarsa rusya yaptım bir yardımcı olur musunuz.

Hocam ben almaya çalışıyorum fakat yeterli miktar para yok diyor kartınızda.
Ve yeterince para var her şeyi VPN açıkken yaptım her yeri de ne sorarsa rusya yaptım bir yardımcı olur musunuz.
Aldığın hatanın ekran görüntüsünü atabilir misin? Battlepass 260 küsür liraya standart 185 liraya falan geliyor. Battlepass aldım ben hatta.

Kredi kartını seçince böyle bi hata veriyo bunun çözümünü bilen var mı?

hola vpn kullanıyorum

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    78,7 KB · Görüntüleme: 138
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…