Call Of Duty:Modern Warfare'i VPN ile Almak

Bilemiyorum. Ben sıfırdan açtığım için direk rus hesabı açtım. Açmasanız da olabilir, mantıklı. Sonuçta fiyat belli görülüyor orada. Sonuçta diyelimki bir Türk'üm ama Rusya'da yaşamaya karar verdim, oradaki oyunları kendi hesabımla alamaz mıyım? Alamazsam çok saçma. Almalıyım.

Hesabınızda bir sıkıntı oldu mu? Kaspersky VPN ile almayı düşünüyorum ben de. Banlanma sıkıntısı olabilir mi peki?

Arkadaşlar aynı soruları tekrar soracağınıza önceki sayfalardaki yorumları okumanızı öneririm. Hayır sorun yaşamadım hiç bir şekilde.

Hocam ben almaya çalışıyorum fakat yeterli miktar para yok diyor kartınızda.
Ve yeterince para var her şeyi VPN açıkken yaptım her yeri de ne sorarsa rusya yaptım bir yardımcı olur musunuz.

Hocam ben almaya çalışıyorum fakat yeterli miktar para yok diyor kartınızda.
Ve yeterince para var her şeyi VPN açıkken yaptım her yeri de ne sorarsa rusya yaptım bir yardımcı olur musunuz.
Aldığın hatanın ekran görüntüsünü atabilir misin? Battlepass 260 küsür liraya standart 185 liraya falan geliyor. Battlepass aldım ben hatta.

Aldığın hatanın ekran görüntüsünü atabilir misin? Battlepass 260 küsür liraya standart 185 liraya falan geliyor. Battlepass aldım ben hatta.
atayım hocam
1583845757108.png

Bakiye yeterli bir şekilde var ama

Kredi kartını seçince böyle bi hata veriyo bunun çözümünü bilen var mı?

hola vpn kullanıyorum

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    78,7 KB · Görüntüleme: 138

Yeni konular

Geri
Yukarı