Call Of Duty:Modern Warfare'i VPN ile Almak

Sormalık bir şey yok,60 eurodan satılıyor,bunun rusya üzerinden kaça denk geldiğini bulup onu da TLye çevirip bakabilirsin.Ben önermiyorum ama dediğim gibi.
Ne alaka yahu ruble ile aldı yanlış hatırlamıyorsam 200 liraya falan denk geldi. Adam gibi bir VPN kullanana ruble var zaten. Tavsiye edilmeyecek bir durum risk yok. Zaten ucuza almasa hesabını bana vermezdi.

Son düzenleme:
Ne alaka yahu ruble ile aldı yanlış hatırlamıyorsam 200 liraya falan denk geldi. Adam gibi bir VPN kullanana ruble var zaten. Tavsiye edilmeyecek bir durum risk yok. Zaten ucuza almasa hesabını bana vermezdi.
Dostum yanlış anladın.Diyorum ki siz şimdi EURO artıyor diye almıyorsunuz ya,ruble de artıyor,anlamadığınız nokta o.Az önceki mesajımda dediklerimi yaparsan ne kadar denk geldiğini anlarsın.Ayrıca önermiyorum dememdeki diğer sebep bu işi bilmeyen adamların 600 tl verirken sizin onlardan habersiz böyle yapmanız.Günah sayılır mı bilmem ama etik değil.

İnsanların kendi ekonomisi milyar dolarlar kazanan firmaların ekonomisinden daha önemlidir. Adam gibi fiyat koysunlar biz de VPN kullanmayalım. Fazla büyük sayılmayan firmaların oyunları 80-100 lira, para basanların oyunları 500-600'den aşağı değil. İsteyince özel fiyat koyabiliyormuşsun yani. Bizi düşünmeyeni biz niye düşünelim?

İnsanların kendi ekonomisi milyar dolarlar kazanan firmaların ekonomisinden daha önemlidir. Adam gibi fiyat koysunlar biz de VPN kullanmayalım. Fazla büyük sayılmayan firmaların oyunları 80-100 lira, para basanların oyunları 500-600'den aşağı değil. İsteyince özel fiyat koyabiliyormuşsun yani. Bizi düşünmeyeni biz niye düşünelim?
Dostum bak hala anlatamadim galiba.Senin oyunu nasil aldigin veya ekonomin umrumda degil.Bu oyunun fiyati 60 euro normalde zaten,60 TL yani birim olarak.Bunu soyledigim icin de beni oyle cok zengin falan da sanma.Oyunda yerel fiyatlandirma yok,ondan boyle,o da ulkede cok satmadigi icin oyle.Yapmiyorlar adamlar,keske yapsalar da ucuza alsak dedigin gibi.Benim dedigim su,bu isi bilmeyen adamin hakkina giriyorsun,ulkede oyunu az olan olsa da,herkes senin gibi almiyor.

Dostum bak hala anlatamadim galiba. Senin oyunu nasıl aldığın veya ekonomin umurumda degil. Bu oyunun fiyati 60 euro normalde zaten, 60 TL yani birim olarak. Bunu soyledigim için de beni oyle cok zengin falan da sanma. Oyunda yerel fiyatlandirma yok, ondan boyle, o da ulkede cok satmadigi için oyle. Yapmiyorlar adamlar, keske yapsalar da ucuza alsak dedigin gibi. Benim dedigim su, bu isi bilmeyen adamin hakkina giriyorsun, ulkede oyunu az olan olsa da, herkes senin gibi almiyor.

Hocam Rusya'dan MW aldıktan sonra Warzone girince numara soruyor mu?

Aynısı benim başıma geldi. Bir sonuç alabildiniz mi?

Kendi kendimi cevaplayayım :D ödemeyi garanti altına alabilmek için aynı tutarı bir kez daha çekiyorlarmış. Ödeme sağlanınca ikinci ücret tarafıma geri ödeniyormuş. Ödüm patladı bir kurnazlık yaptık diye :D

Merhaba hocam, eğer kartımızda ikincisini almaya yetecek kadar para yoksa oyun elimizden mi gidiyor acaba.

Geri
Yukarı