Call of Duty MW 3 Alınır mı?

Multiplayer oynayacaksan parana boşa kıyma, onun yerine BF3 al daha iyi.
BF3 zaten var ve hiç sevmedim multiplayer'ını, mw3 daha önceden multi oynamıştım ama şimdi orj. kendi bilgisayarıma alacağım. Ben multiplayer nasıldır diye değil, fazla kişi varmıdır diye sormuştum.

BF3 zaten var ve hiç sevmedim multiplayer'ını, mw3 daha önceden multi oynamıştım ama şimdi orj. kendi bilgisayarıma alacağım. Ben multiplayer nasıldır diye değil, fazla kişi varmıdır diye sormuştum.
Bende sevmedim ama neden sevmedim diye sorarsan, DLC paketi olmadığından bir süre sonra adam sıkılıp oynanmıyor. Benden sana tavsiye paranı çöpe atma BF3'ün
DLC paketlerini al büyük ihtimalle daha çok zevk alırsın oyundan.

MW 3 aldım arkadaşlar. Benim sorumu tekrar belirteyim, şuydu; MW 3 serverları kalabalık mıdır? Yoksa oyunun multiplayerını sevdiğim için sordum. BF 3'de multiplayerı hoşuma gitmedi, bana çok karmaşık geliyor nedense.

Gametracker üzerinden kontrol edebilirsiniz serverleri. Call of Duty : Modern Warfare 3 Server List | Search Mw3 Stats, Rankings, and Banners - Game Tracker Fakat steam üzerinden bağlanınca farklı serverler gelebiliyor. İsterseniz oyunu hesap olarak 20 TL'den satabilirim. :neo: Ban vs. yoktur.
Yok ben zaten daha önceden 3-4 defa prestige mode yapmıştım, şu anda sadece sevdiğim modlar var, onları oynuyorum, bazen de normal match atıyorum.

PS 3 Call of Duty MW 3 kullanıcısıyım oyunun hikayesi güzel oyunda gayet iyi serverları bilmem ama oyun hikayesi gayet iyi.

Kanka MW2'yi oynuyorduk arkadaslarla ama private oda açınca birlikte oynamak için bağlanamama sorunları yaşıyorduk ve bıktık açıkçası oyun değiştirme kararı aldık. MW3'ü bu konuda deneme fırsatın oldu mu? Private odalarda sıkıntısı var mı?

Kanka MW2'yi oynuyorduk arkadaslarla ama private oda açınca birlikte oynamak için bağlanamama sorunları yaşıyorduk ve bıktık açıkçası oyun değiştirme kararı aldık. MW3'ü bu konuda deneme fırsatın oldu mu? Private odalarda sıkıntısı var mı?

Deneme fırsatım olmadı sadece hikayesini oynadım.

Geri
Yukarı