Call of Duty MW crossplay saçmalığı

Ertugrul1403

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/AVR
Arkadaşlar bu gün ki feryadım crossplay yani çapraz platform denilen saçmalık.
Oyunu oynamak zevk veriyor fakat adaletsizliği görünce çıldırıyorum, konsol oyuncularına o kadar torpil yapılmış ki adamlar sadece oyun kolunu tutuyorlar, nişan alma tuşuna bastıkları anda "aim assist" denilen bir ayar direkt olarak düşmana nişan alıyor ve düşmanın hakkından geliyorlar.
Ben ve benim gibi bilgisayar başında silahın sekmesini kontrol etmek için kolunu yamultan oyuncular ise sinirden ancak "alt+F4" çekiyoruz.
Ayarlardan "crossplay" kapattığım zaman maç bulmuyor ve zorla ayarı açtırıyor.
Sizin düşünceleriniz neler :(

Crossplay sadece GTA gibi oyunlarda güzel ama CoD MW gibi oyunlarda tamamen saçmalık konsolda aim almak zor olduğu için konsol oyuncularına bildiğin aim hack veriyorlar adamlar önüne çıkanı 2 tuşa basarak öldürüyor keşke hiç eklemeseler şu crossplay i.

Dediklerinize son derece katılıyorum. Warzone girerken CrossPlay'in kapatılamaması çok saçma. Ben oyunu aktif olarak oynuyorum, bu gün mouse skatezleri eridiği için Xbox kolu bağlayıp oynamayı denedim, yok arkadaş oynanmıyor aşırı kanser. Aim asist göründüğü gibi değil yine kol üzerinden düşmana biraz kaydırmak gerekiyor. Konsollar üzerinde aim asist daha Op değilse saygı duyarım ben o kola alışıp oynayan adama. 😃

Dediklerinize son derece katılıyorum. Warzone girerken CrossPlay'in kapatılamaması çok saçma. Ben oyunu aktif olarak oynuyorum, bu gün mouse skatezleri eridiği için Xbox kolu bağlayıp oynamayı denedim, yok arkadaş oynanmıyor aşırı kanser. Aim asist göründüğü gibi değil yine kol üzerinden düşmana biraz kaydırmak gerekiyor. Konsollar üzerinde aim asist daha Op değilse saygı duyarım ben o kola alışıp oynayan adama. 😃
Kullanıcı adınız nedir? ekleyeyim oynarız beraber.

Hardcore search&destroy modunda konsolcuların aim asist pek avantaj sağlamıyor. Ak47 gibi tek kurşunla adam indiren silahla şansları kalmıyor. Warzone'da ise tam bir kabus. Tek çare yere yatarak ateş etmek. Böyle yapınca havayı tarıyorlar. Bu taktikle konsolcuları keklik gibi avlıyorsun. Diğer oyunlarda dropshot denen olay bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı