Call of Duty: MW Warzone BR

Ah bu Activision ya gerçekten hiç durmuyor yerinde. Akıllı hareket bana kalırsa çünkü bu tarz oyunların kitlesi gerçekten büyük. Gameplay bana kalırsa güzel oynanır yani. :)

Sonunda bir şeye benzeyen bir Battle royale gelecek gibi duruyor. Aslında Bfv'in ki de fena değil bence ama çok fazla oynayan yok. Apex ve Fortnite gibilerinden sonra gerçek bir oyun geliyor nihayet.

Zaten Call of Duty Modern Warfare fizik ve oynanış açısından muazzam bir oyundu bence, aynı yapıda bir Battle Royale yaparlarsa çok yüksek ihtimal tutar bu, PUBG'yi geçebileceğini bile düşünüyorum şahsen; o balonun inmesi gerekiyor artık :) Ben bekliyorum çıktığı gibi indirmeye koyacağım.

Battle Royale oyunlarını sevemiyorum. BF V'te de vardı, hatta Tiger bile kullanabiliyorduk. Ama ne oldu, oynayan oyuncu yok denecek kadar az.
BF V'teki moddaki oyuncunun az olma sebebi bence BF V'in ilk çıktığında kötü olması olabilir. 6.2 güncellemesi ile silah dengesini düzelttiklerini söylüyorlar.

.

Orjinal oyuna sahip olanlar için başlangıçta 18-20 GB (ileri de oyuna gelecek güncellemeler ile bu artacaktır) oyuna hiç sahip olmayanlar için ise 83-105 GB(ileri de oyuna gelecek güncellemeler ile bu artacaktır) indirme yapmak gerekecek.

MW sahipleri oyun herkese açılmadan 4 saat önce test etmeye başlayabilirler.

Pasifik saati ile akşam üstü 8'de server hazır olacak.

Açık konuşayım uzun zamandır bu kadar heyecanla beklemiyordum bir oyunu. Baya büyük beklentim var 500 küsür saat PUBG oynadım 150 küsür saat Apex oynadım ama en çok şu an heyecanlıyım. Umarım sorunsuz bir çıkış yapar da günlerimi veririm şu oyuna. 😂

BF V'teki moddaki oyuncunun az olma sebebi bence BF V'in ilk çıktığında kötü olması olabilir. 6.2 güncellemesi ile silah dengesini düzelttiklerini söylüyorlar.

Son güncelleme ile TTK sorunu düzeldi. Önceden type2a’nın yakında alamadığı silah yoktu, şimdi shotgun ile tek atılabiliyor çok yakından. 6.2 ile silahlar dengeli oldu, oyun gayet iyi.

Firestorm’un da bu nedenlerden ötürü hakkının yendiğini düşünüyorum. PUBG’den çok daha iyi. Apex-Fortnite gibi saçma sapan şeylerle kıyas bile götürmez zaten. Ama Warzone, BR modasının başladığı 2017’den beri beni gerçek manada beklentiye sokan ilk ve tek oyun.

Bu oyunun Free to play olması rakipleri açısından iyi bir avantaj. Apex'ten ziyade daha modern silahların kullanımı büyük bir kitlenin ilgisini çekti bile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı