Call of Duty MW3 hueneme-negev hatası

Ascalon

Femtopat
Öncelikle iyi günler Call of Duty'i takip edenler bilir dün yeni sezon geldi. Geldikten sonra da ben hueneme - negev hatası aldım bayağı bir araştırdım modem ayarlarından UPnP kapayıp açtım DNS'i Google olarak ayarladım hiçbir türlü çözemedim. Genellikle Superonline da oluyormuş bu ama 1 senedir yoktu CoD güncelleme attıkdan sonra geldi artı olarak arkadaşımda da Superonline var o dün girdi. Geçmişte bu sorunu yaşayıp çözmüş birileri ya da fikrini belirtmek isteyenler olursa çok sevinirim. Not: PS5'ten oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat sahibi olmanıza gerek yok ailemin yanına ziyarete gittiğimde aradım ben. Hat sahibinin telefon numarasını söylediğinizde onun müşteri numarası üzerinden işlem yapılır. IP değiştirin veya port değiştirin demeyin. Call of Duty isimli oyuna giremiyorum internetten ötürü diyin.
Dün onuda dedim arıza kaydı oluşturuyorlar sonrasında eve gelen adam call of duty den bi haber foto çekip gidiyor valla ne yapsam bilemedim

Bu soruna, geçtiğimiz hafta İSS'nin altyapı çalışmasından sonra ben de dahil oldum.
Netspeed kullanıyorum.

Bazı kullanıcıların dediği ve internette yazdığı üzere;
Statik IP almak ve port değiştirmek çözüm gibi sunuluyor. Bunu NetSpeed'e aktardım ama "herhangi bir arıza yaşanmadan port değişikliği yapamayız" yanıtını verdiler. Zaten çözüm yeteneklerinin olmayacağını biliyordum ve nitekim şaşırtmadılar... Öte yandan, statik IP alıp, deneyebilirdim ama gereksiz yere her ay (bugünün ücreti ile) 89 TL vermek istemiyorum.

GEÇİCİ ÇÖZÜM OLARAK ŞİMDİLİK ŞU YÖNTEMİ (ÇÖZÜMÜ) KULLANIYORUM (PC İÇİN):
Oyuna girmeden önce VPN aktif ediyorum ve ardından oyunu açıyorum. VPN sayesinde oyun ilk açılışta serverlara sorunsuz bağlanıyor. Bağlandıktan sonra ise VPN'i kapatıp, normal oynuyorum. Bunu, her oyunu çalıştırdığımda uyguluyorum.

Bu soruna, geçtiğimiz hafta İSS'nin altyapı çalışmasından sonra ben de dahil oldum.
Netspeed kullanıyorum.

Statik IP almak ve port değiştirmek çözüm gibi sunuluyor. Bunu NetSpeed'e aktardım ama "herhangi bir arıza yaşanmadan port değişikliği yapamayız" yanıtını verdiler. Zaten çözüm yeteneklerinin olmayacağını biliyordum ve nitekim şaşırtmadılar... Öte yandan, statik IP alıp, deneyebilirdim ama gereksiz yere her ay (bugünün ücreti ile) 89 TL vermek istemiyorum.

GEÇİCİ ÇÖZÜM OLARAK ŞİMDİLİK ŞU YÖNTEMİ (ÇÖZÜMÜ) KULLANIYORUM (PC İÇİN):
Oyuna girmeden önce VPN aktif ediyorum ve ardından oyunu açıyorum. VPN sayesinde oyun ilk açılışta serverlara sorunsuz bağlanıyor. Bağlandıktan sonra ise VPN'i kapatıp, normal oynuyorum. Bunu, her oyunu çalıştırdığımda uyguluyorum.
Bende ps için ilk mobil veriden giriyorum girdikten sonra mobil veriyi kapatıp ev internetine geçiyorum ama gönül ister hemen girsin bide superonline da port değiştirmek istediğimde belki cod açılır ama diğer oyunlar açılmayabilir dediler orayı tam anlamadım bugün belki tekrar ararım değistirmek icin

Bu soruna, geçtiğimiz hafta ISS'nin altyapı çalışmasından sonra ben de dahil oldum.
Netspeed kullanıyorum.

Statik IP almak ve port değiştirmek çözüm gibi sunuluyor. Bunu Netspeed'e aktardım ama "herhangi bir arıza yaşanmadan port değişikliği yapamayız" yanıtını verdiler. Zaten çözüm yeteneklerinin olmayacağını biliyordum ve nitekim şaşırtmadılar... Öte yandan, statik IP alıp, deneyebilirdim ama gereksiz yere her ay (bugünün ücreti ile) 89 TL vermek istemiyorum.

GEÇİCİ ÇÖZÜM OLARAK ŞİMDİLİK ŞU YÖNTEMİ (çözümü) kullanıyorum (PC İÇİN):

VPN kapatma olayı bende olmuyor, kapatınca server disconnected oluyor. Mecbur VPN ile oynuyorum ama çok fazla lag sorunu takılmalar yaşıyorum. Superonline inanılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı