Call of Duty MW3 hueneme-negev hatası

Ascalon

Femtopat
Öncelikle iyi günler Call of Duty'i takip edenler bilir dün yeni sezon geldi. Geldikten sonra da ben hueneme - negev hatası aldım bayağı bir araştırdım modem ayarlarından UPnP kapayıp açtım DNS'i Google olarak ayarladım hiçbir türlü çözemedim. Genellikle Superonline da oluyormuş bu ama 1 senedir yoktu CoD güncelleme attıkdan sonra geldi artı olarak arkadaşımda da Superonline var o dün girdi. Geçmişte bu sorunu yaşayıp çözmüş birileri ya da fikrini belirtmek isteyenler olursa çok sevinirim. Not: PS5'ten oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sürekli yaşıyordum bu problemi. Servis sağlayıcın ile iletişime geç Call of Duty'ye giremiyorum IP'den dolayı reset atar mısınız dedikten sonra birkaç işlem yapıyor sonra giriş yapabiliyorsun. Superonline kullanıyorum.

Ben sürekli yaşıyordum bu problemi. Servis sağlayıcın ile iletişime geç Call of Duty'ye giremiyorum IP'den dolayı reset atar mısınız dedikten sonra birkaç işlem yapıyor sonra giriş yapabiliyorsun. Superonline kullanıyorum.
Hocam ben de Superonline kullanıyorum. Sizin dediğiniz gibi söyledim ancak hiçbir işlem yapamayacaklarını belirttiler. Siz nasıl hallettiniz?

Hocam ya statik ip ye gececeksiniz ya da port değiştireceksiniz. Turkcell kullanicilarinin basina gelen bir sorun, yapamayacaklsrini soylerlerse baska iss gececeginizi soyleyin. Ayrica bazen bu sorun oyunun guncellemeleri yuzunden olabiliyor. Ben de ayni sorunu 1 hafta once yasadim suan bir sorun yok.

Hocam ya statik ip ye gececeksiniz ya da port değiştireceksiniz. Turkcell kullanicilarinin basina gelen bir sorun, yapamayacaklsrini soylerlerse baska iss gececeginizi soyleyin. Ayrica bazen bu sorun oyunun guncellemeleri yuzunden olabiliyor. Ben de ayni sorunu 1 hafta once yasadim suan bir sorun yok.
Port değiştirme işi nasıl oluyor biraz araştırdım 5028 5030 gibi portlar var nasıl yapmamız lazım o işi

Hocam ben de Superonline kullanıyorum. Sizin dediğiniz gibi söyledim ancak hiçbir işlem yapamayacaklarını belirttiler. Siz nasıl hallettiniz?
0 532 532 00 00 numarasını arayın. İnternetimde bir problem yok ama Call of Duty isimli oyun açılmıyor diyin. IP adresi ile ilgili olduğunu düşünüyorum diyin. Bir şey yapamayacağını söylerse alt komşum açabiliyor ben açamıyorum bu durumu yetkililere bildireceğim dedikten sonra 5 dakikaya oyuna girebilirsiniz :)

Superonline tehdit edilmeden çalışmayan bir firma.

Hocam bunu superonline ile konusmaniz lazim, musait portlara gore geciriyordu. Ben bu islemleri yaptirmadim cunku sorum yasamiyorum şuan yaşarsam

Hocam bunu superonline ile konusmaniz lazim, musait portlara gore geciriyordu. Ben bu islemleri yaptirmadim cunku sorum yasamiyorum şuan yaşarsam iss degistiririm.

0 532 532 00 00 numarasını arayın. İnternetimde bir problem yok ama Call of Duty isimli oyun açılmıyor diyin. IP adresi ile ilgili olduğunu düşünüyorum diyin. Bir şey yapamayacağını söylerse alt komşum açabiliyor ben açamıyorum bu durumu yetkililere bildireceğim dedikten sonra 5 dakikaya oyuna girebilirsiniz :)

Superonline tehdit edilmeden çalışmayan bir firma.
Öyle demeyi çok isterdim ama hattın sahibi ben olmadığım için pek iplemiyorlar daha demin port değişikliği için aradım hat sahibi olmadan işlem yapamayız diyor bende şimdi oyuna mail atıcam belki düzelir bi şekilde

Öyle demeyi çok isterdim ama hattın sahibi ben olmadığım için pek iplemiyorlar daha demin port değişikliği için aradım hat sahibi olmadan işlem yapamayız diyor bende şimdi oyuna mail atıcam belki düzelir bi şekilde
Hat sahibi olmanıza gerek yok ailemin yanına ziyarete gittiğimde aradım ben. Hat sahibinin telefon numarasını söylediğinizde onun müşteri numarası üzerinden işlem yapılır. IP değiştirin veya port değiştirin demeyin. Call of Duty isimli oyuna giremiyorum internetten ötürü diyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı