Call of Duty MWIII, Multiplayer Fragmanı Yayınlandı

Makaleler
25
Yine arkada Eminem şarkısını patlatıp milleti gaza getirecek fragman yapmışlar. :D Eski CoD oyunlarındaki ikonik 16 tane map yenilenmiş şekilde geri gelecek. Yine önceki oyunlarda bulunan bazı bıçaklar geri gelecek muhtemelen (fragmanda karambit gözüküyor). En önemlisi ise slide cancel (kayma animasyonunu iptal etme) geri gelecek lakin MW 2019 ile birebir aynı etkiye sahip olmayacakmış.

Gözüme ufak tefek birkaç yeni mekanik ve Team 1, Team 2, Team 3 olayı çarptı.

t1-t2-t3.png

Muhtemelen ayrı bir modda 2 takım olmak yerine 3 takım olacak ve bu moda özel farklı ortalama büyüklükte bir haritada oynanacak. Warzone'un küçük hali diyebiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5 Ekim Call of Duty Next etkinliğinde daha fazla içerik gösterecekler.

Baktılar sledgehammer Games düzgün Call of Duty çıkaramıyor, ellerine daha aylar önce çıkan Modern Warfare'in devamını saldılar hatta yeni map getirmeyin ne olacak 2009'da çıkan MW2'nin mapleri ne güne duruyor deyip onu da verdiler ellerine, hatta 3 yıl önce çıkan Black Ops Cold War'ın zombies modunu da ekleyin üstüne iyice aşure gibi bir oyun olsun dediler herhalde. Aklıma başka seneryo gelmiyor gerçekten. Activision içinde böyle bir konuşma geçmiş olabilir gerçekten.

Şimdi fragmanı da izledim, arkadaşlar fragmana da uğraşmayın demişler orijinal MW2'nin eminemli fragmanı ne güne duruyor, şarkıyı da direkt almışlar. Bari ona uğraşsaydı Sledgehammer Games.

Terminal, nuketown, Rust ve shipment dışında map görmek istiyor insan artık Call of Duty multiplayerında.

Gercekci trailer yapip Fortnite benzeri operatorlerle oyunda efektleri berbat yapiyorlar. Ben buna cok kiziyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı