Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer Reveal Trailer

26318

Petapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
25
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda tank falan gördüm. BF gibi büyük haritalarda düzgün bir kullanım sunarlarsa baya zevkli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canlı yayınını bizzat seyrettim. Call Of Duty : Modern Battlefield. Eskisi gibi küçük haritalarda olmuyacakmış iyi de zaten biz küçük haritalar için cod oynuyorduk :(. Tank vs kullanmak istesem zaten hesabımda bf 5 var?.

Mini harita olmayacak dendi. Mini haritadan bahsettikleri CS:GO aim haritaları gibi küçük haritalar vardı. Onları eklemeyeceklermiş. Gene normal popüler haritaların olacağını söylediler. Ek olarak BF baya oyuncu kaybetmişti. Galiba oradaki oyuncuyu COD çekmeye çalışacaklar.

Mini harita olmayacak dendi. Mini haritadan bahsettikleri CS:GO aim haritaları gibi küçük haritalar vardı. Onları eklemeyeceklermiş. Gene normal popüler haritaların olacağını söylediler. Ek olarak BF baya oyuncu kaybetmişti. Galiba oradaki oyuncuyu COD çekmeye çalışacaklar.
O haritaları çok seviyordum ki cod olayı o idi. Aynı haritaları da her yıl dayıyorlar. Kardeşim sıkıldık işte terminalden felan :/ anlamıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı