Call of Duty oynama sırası

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selam. Bu zamana kadar hiç ama hiç CoD oyunu oynamadım. Hep YouTube'dan izlerdim ama oynama zamanının geldiğini düşünüyorum. Nasıl bir sıra izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün seriyi mi oynayacaksın yoksa aklında belirli oyunlar var mı? Bilgisayardan oynayacaksan baştan sona tüm seriyi oynayamazsın çünkü eski oyunlardan sadece konsola özel olanlar var.
Aklımda belirli oyunlar yok. Çünkü seriyi fazla bilmiyorum. Hangisi birbirileri ile bağlantılı bilmiyorum. Bütün seriyi oynamak isterim. Konsola özel olanları izlerim artık yapacak bir şey yok.

Aklımda belirli oyunlar yok. Çünkü seriyi fazla bilmiyorum. Hangisi birbirileri ile bağlantılı bilmiyorum. Bütün seriyi oynamak isterim. Konsola özel olanları izlerim artık yapacak bir şey yok.

O zaman yukarıdaki arkadaşın yazdığı sırayla git. Arkadaş World at War'u yazmayı unutmuş, Modern Warfare serisini bitirdikten sonra World at War'u oyna, ondan sonra Black Ops'a geç. Modern Warfare serisi kendi arasında bağlantılı. World at War, Black Ops 1 ile bağlantılı (bir karakter üzerinden), Black Ops 1 de Black Ops 2 ile bağlantılı.

Geri
Yukarı