Call of Duty oyunları indirimde!

MW2 (2022) almayı düşünüyorum fakat MW3 çıkınca oyuncu kaybı olur diye almıyorum.
Hocam Call Of Duty yakın bir zamanda tek bir oyunda toplandı. Şuan da Steam platformunda Call of Duty isimli bir oyun var. Warzone 2,Modern Warfare 2022 bu oynunun bir nevi dlc'si görevindeler. Yeni çıkacak Modern Warfare 2023'te bu CoD a dlc olarak gelecek. Ayrıca yeni CoD oyununda büyük bir ihtimalle kesin değil ancak özel bir multiplayer olmayacak. Yani oyuncular zorunlu olarak Modern Warfare 2022 Multiplayerını oynayacaklar o yüzden oyuncu kaybı olur diye bir düşünceniz olmasın.

2019 MW'nin oyuncu sayısı ne durumda bilen var mı? Ya multiplayer için onu almayı düşünüyorum yada eski Black Opsları alıp hikayelerini oynamayı düşünüyorum.

Dün COD Ghost'u bitirdim açıkçası zamanında bayağı haksızlık yapmışlar oyuna. Hikaye son derece standart bir COD oyunuydu ve yeterliydi. Diğer taraftan oyunda en çok beğendiğim şey grafikleriydi. 2013 yılına göre o dönemin en iyi görünen COD oyunudur muhtemelen ve hala eskimiş olsa bile iyi geldi gözüme. Uzaylı bölümleri falan vardı Starfield'tan iyi görünüyordu oralarda. Devamında Advance Warfare'ye baktım ama çok kötüydü grafikleri. Aynı firma ve aynı motorla yapılmayınca fena eskimiş oyun oynayamadım onu. Muhtemelen Black Ops 2'nin motorunu kullanıyordu. O yüzden aşırı eskimiş artık.

Hocam Call Of Duty yakın bir zamanda tek bir oyunda toplandı. Şuan da Steam platformunda Call of Duty isimli bir oyun var. Warzone 2,Modern Warfare 2022 bu oynunun bir nevi dlc'si görevindeler. Yeni çıkacak Modern Warfare 2023'te bu CoD a dlc olarak gelecek. Ayrıca yeni CoD oyununda büyük bir ihtimalle kesin değil ancak özel bir multiplayer olmayacak. Yani oyuncular zorunlu olarak Modern Warfare 2022 Multiplayerını oynayacaklar o yüzden oyuncu kaybı olur diye bir düşünceniz olmasın.
Hayır MW3 2023 ayrı oyun olarak çıkıcak.

Geri
Yukarı