Call of Duty oyunları Steam'a dönmeye başladı

HarunCn

Decapat
Daha fazla  
Benim uzun süredir beklediğim Call of Duty'nin yeni oyunları Steam'e dönmeye başladılar. Battle.net hem pahalı hem de içimde bir stem kütüphane sevgisi olduğundan bu haber beni çok sevindirdi umarım sizleride sevindiren bir haber olur. Activision'nun artık Steam üzerinden ilerleyeceğini düşünüyorum. Yeni gelmesi beklenen Call of Duty remake oyunları da sanırım Steam üzerinden satışa sunulur.
Şimdilik aşağıdaki üç oyun geldi ve %50 indirim uygunlanmasına rağmen bana pahalı geldiği için satın almadım. İlerleyen zamanlarda güzel indirimler olacağını düşünüyorum bu sayede bu üç oyunu da kütüphaneme eklemeyi düşünüyorum.
  • Call of Duty: Modern Warfare 499 TL.
  • Call of Duty: Black Ops Cold War 499 TL.
  • Call of Duty: Vanguard 499 TL.

Dosya Ekleri

• Adsız123.png
    Adsız123.png
    799,3 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Benim uzun süredir beklediğim Call of Duty'nin yeni oyunları Steam'e dönmeye başladılar. Battle.net hem pahalı hem de içimde bir stem kütüphane sevgisi olduğundan bu haber beni çok sevindirdi umarım sizleride sevindiren bir haber olur. Activision'nun artık Steam üzerinden ilerleyeceğini düşünüyorum. Yeni gelmesi beklenen Call of Duty remake oyunları da sanırım Steam üzerinden satışa sunulur.
Şimdilik aşağıdaki üç oyun geldi ve %50 indirim uygunlanmasına rağmen bana pahalı geldiği için satın almadım. İlerleyen zamanlarda güzel indirimler olacağını düşünüyorum bu sayede bu üç oyunu da kütüphaneme eklemeyi düşünüyorum.
Activision'ın Steam'den ilerleyeceğini düşünmüyorum. Ama Steam'den eksik kalmak istemiyorlar bence. En nihayetinde Battle.net Activision'ın kendi platformu. Bir nevi Origin, uPlay, EA gibi...

Oyunların kendi fiyatları 60 dolar. Adamlar için çerez parası tabii de kur farkından yanan biz oluyoruz yine... Kesinlikle verilmez. Üstüne koyup MW2 alın eğer yoksa.

Vanguard nasıl? Online modu ne durumda? Alınır mı?
Call of Duty'nin yüz karası. Online modu muhtemelen hala ölmemiştir. Ama oyun kötü maalesef.

Microsoft etkisi derler buna. Her yere ekleyecekler satın almak için en son Game Pass de görecektir bariz şekilde.

Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır diye boşuna söylemiyorlar. Seve seve geleceksiniz Steam'e.

Geri
Yukarı