Call of Duty®: Vanguard 360 TL'ye alınır mı?

Geldim geldim yetiştim konuya.Hocam tabiki alınır,ranked modu da geleli çok olmadı.Grind hazır yani,alırsan söyle ekleriz birbirimizi.Sadece hikaye oynayacaksan değmez ama.Onun dışında aklına takılan ne varsa sorabilirsin.

Geldim geldim yetiştim konuya. Hocam tabii ki alınır, ranked modu da geleli çok olmadı. Grind hazır yani, alırsan söyle ekleriz birbirimizi. Sadece hikaye oynayacaksan değmez ama. Onun dışında aklına takılan ne varsa sorabilirsin.

Sadece hikaye modu için değil hem hikaye hem de multiplayer için alıyorum ben ayın 16 gibi alacağım nasip olursa tabii.

Cw ya da MW al derim Vanguard alınmaz MP'si cw ya da MW gibi kaliteli de değil harita açısından silahları zevk vermiyor.

Cw ya da MW al derim Vanguard alınmaz MP'si cw ya da MW gibi kaliteli de değil harita açısından silahları zevk vermiyor.
Öyle olsa bile yanlış ve eksik bir önerim.Öncelikle yeni COD çıktığı zaman eskisi genelde alınmaz multisinde oynayan çok az insan kalır.İkinicisi ise VG zaten MW motorunu kullanıyor.CWden kat kat iyi.Arkadaş aşinaysa bilir.Hele hele ranked oynayacaksa önceki mesajımda da dediğim gibi kesinlikle güncel oyunu alması lazım.

Son düzenleme:
Öyle öyle bile yanlış ve eksik bir önerim. Öncelikle yeni CoD çıktığı zaman eskisi genelde alınmaz multisinde oynayan çok az insan kalır. İkinicisi ise vg zaten MW motorunu kullanıyor. Cwden kat kat iyi. Arkadaş aşinaysabilir. Hele hele ranked oynayacaksa önceki mesajımda da dediğim gibi kesinlikle güncel oyunu alması lazım.

Kesinlikle bende yazın yeni çıkan oyununu alacağım onun için param birikti bile üstüne yerel fiyatlandırma geldi şeker gibi oldu.

Kesinlikle bende yazın yeni çıkan oyununu alacağım onun için param birikti bile üstüne yerel fiyatlandırma geldi şeker gibi oldu.
MW2 çıkacak hocam,tarih de 18 Ekim idi yanlış hatırlamıyorsami,2 sene duracak üstelik.Bu saatten sonra en mantıklısı o fakat arkadaşa indirimde diye önerdim.

Öyle olsa bile yanlış ve eksik bir önerim. Öncelikle yeni CoD çıktığı zaman eskisi genelde alınmaz multisinde oynayan çok az insan kalır. İkinicisi ise vg zaten MW motorunu kullanıyor. Cwden kat kat iyi. Arkadaş aşinaysabilir. Hele hele ranked oynayacaksa önceki mesajımda da dediğim gibi kesinlikle güncel oyunu alması lazım.

Eski CoD'larla oyuncu mu azalıyor dostum sanırım MW oynamadın hala serverlarda oyuncu dolu bu cw içinde geçerli vanguarda CoD fanları bile sövdü güncel her zaman iyi değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı